stat
Impreza już się odbyła

NCBR dla firm - spotkanie

Zapraszamy na spotkanie otwierające jesienny cykl pt. "NCBR dla firm", podczas którego eksperci pokażą Ci, jak uzyskać dotację na działania, dzięki którym wprowadzisz nowatorskie rozwiązania bądź udoskonalisz te już istniejące.

Grupa Wsparcia - spotkanie

w każdy czwartek (do 27.09), godz. 17:30 - 19:30

Wstęp wolny
bilety 399 zł
przedsprzedaż 299 zł


Kiedy: 28.08.2018 (wtorek), godz. 9:45-13:40
Gdzie: PPNT Gdynia, budynek II, sala Koralowa

NCBR dla firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców, na których będziecie mogli poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dla Waszego biznesu. Eksperci NCBR zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Waszej firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR przestawią nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze z tego wsparcia. Odpowiedzą także na wszystkie Wasze pytania.

Agenda
09:45 - 10:00
Rejestracja, powitalna kawa

10:00 - 11:30
SPOTKANIE - CZĘŚĆ I

powitanie i wprowadzenie
dotacje na B+R bez tajemnic - prezentacja Narodowego Centrum Badań i Rozwoju
+ pytania od uczestników

11:30 - 11:45
Przerwa na kawę

11:45 - 13:00
SPOTKANIE - CZĘŚĆ II
prezentacja działań skierowanych do przedsiębiorców realizowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego / prezentacja beneficjenta NCBR / prezentacja działań innych podmiotów*
+ pytania uczestników

13:00- 13:40
Lunch i zakończenie spotkania

moderator spotkania: Emil Marat


Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) jest agencją wykonawczą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od ponad 10 lat Centrum łączy świat nauki i biznesu, tworząc odpowiednie warunki do prowadzenia prac badawczo-rozwojowych. Poprzez współfinansowanie procesów B+R wspiera rodzimych przedsiębiorców, istotnie zmniejszając ich ryzyko biznesowe towarzyszące wdrażaniu przełomowych projektów badawczych. Misją NCBR jest realizacja zadań służących społecznemu i gospodarczemu rozwojowi Polski oraz rozwiązywanie konkretnych cywilizacyjnych problemów jej mieszkańców. NCBR pełni funkcję Instytucji Pośredniczącej w programach operacyjnych: Inteligentny Rozwój oraz Wiedza Edukacja Rozwój. Realizuje także szereg programów krajowych i międzynarodowych, a także projekty związane z bezpieczeństwem i obronnością państwa.

Z rocznym budżetem na prace B+R rzędu miliarda euro NCBR jest obecnie największym w kraju i regionie ośrodkiem wspierania rozwoju nauki i gospodarki.

Więcej informacji na stronie ncbr.gov.pl

Informacja o biletach

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij