stat
Wydarzenie już się odbyło

RODO - szkolenie dla pośredników nieruchomości

Gotowi na RODO? Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) wiązać będzie wszystkich, którzy przetwarzają dane osobowe w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Dlatego koniecznością jest przygotowanie się do zmian w zakresie ochrony danych osobowych. Zapraszamy na szkolenie.

Szkolenie z organizacji Ślubu i Wesela

mar 2-3

sobota - niedziela, godz. 10:00

bilety 99 zł

Emocje psów - seminarium

mar 30

sobota, godz. 10:00 - 17:00

Gdynia,
bilety 290 zł


Dlatego koniecznością jest przygotowanie się do zmian w zakresie ochrony danych osobowych. Czym jest "GDPR" czy może "RODO"? Czy jest się czego obawiać, gdy jest tak dużo niewiadomych a w tle wysokie kary?

Przyjdź na szkolenie z ochrony danych osobowych, które szczególnie dostosowane jest do praktycznych potrzeb pośredników i zarządów nieruchomości.

SZKOLENIE POPROWADZĄ:

Barbara Ziemann

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wieloletni pedagog, wychowawca dzieci i młodzieży. Koordynator programu "Twoje dane, twoja sprawa - skuteczna ochrona danych osobowych". Doradca administratora danych osobowych. Odbyła szkolenia i warsztaty w zakresie ochrony danych osobowych w Urzędzie Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, szkolenie dla administratorów danych i administratorów bezpieczeństwa informacji przygotowujące do wykonywania obowiązków przyszłego administratora oraz inspektora ochrony danych.

Tomasz Ziemann

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Podyplomowych Studiów w zakresie Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

Przedsiębiorca, pośrednik, akredytowany home stager. Prowadzi szkolenia w zakresie bezpieczeństwa dla personelu branży HR. Wcześniej przez kilkanaście lat związany z zapewnieniem bezpieczeństwa, jako ekspert w zakresie bezpieczeństwa publicznego i działania służb policyjnych. Prowadził warsztaty i szkolenie kadry policyjnej w zakresie interwencji policyjnych. Odbył staż dla kadry kierowniczej w Policji Szwecji. Pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach, Pucku i Wejherowie, jednocześnie wykonując obowiązki administratora danych osobowych.

Bilety do nabycia na stronie organizatora: http://sklep.grupasaw.pl/
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij