stat
Impreza już się odbyła

Rynek hiszpańskiszansa dla firm

Pomorski Broker Eksportowy i Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na bezpłatne webinarium Rynek hiszpański szansa dla polskich firm. Celem spotkania jest przedstawienie polskim eksporterom potencjału i praktyki współpracy handlowej z Hiszpanią w oparciu o wypowiedzi ekspertów w zakresie tego rynku.

sty 23

sobota, godz. 16:15 - 18:00

Online
Wstęp wolny
sty 28

czwartek, godz. 09:00

Online
Wstęp wolny
Hiszpania to duży i chłonny rynek o ogromnym potencjale. Przewidywalna sytuacja polityczna i gospodarcza zapewnia bezpieczeństwo w prowadzeniu interesów. Polska od lat posiada dodatni bilans wymiany towarowej z Hiszpanią. Na Półwysep Iberyjski eksportujemy głównie maszyny i urządzenia mechaniczne oraz elektryczne, pojazdy i jednostki pływające, tworzywa sztuczne, wyroby z kauczuku, metale nieszlachetne, artykuły spożywcze, jak również meble i zabawki. W podejmowaniu decyzji o ekspansji na rynek hiszpański warto wziąć również pod uwagę dobrze rozwiniętą infrastrukturę transportową i fakt, iż Hiszpania jest bramą na kraje Ameryki Południowej.

Zapisy i program:https://bit.ly/3l6qOgl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Podleśny

Sprawował funkcję Prezesa ATENY w latach 2007-2014. Doskonale zna branżę ubezpieczeniową -...