stat
Impreza już się odbyła

Biznes po Kaszubsku

Zapraszamy na spotkanie "Biznes po Kaszubsku" do Sassy Roof Top na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Tym razem nasze spotkanie przyjmie charakter integracyjny, sprzyja ku temu miejsce do którego można przybyć odrobinę wcześniej aby zwiedzić, salę konferencyjną, apartamenty dla gości oraz delektować się wspaniałą panoramą Starego Miasta chwilę po zachodzie słońca przy muzyce live, i dobrym drinku.

wrz 25

sobota, godz. 19:00

Online
Wstęp wolny

17 sierpnia - 31 grudnia 2021, godz. 19:00

Wstęp wolny
Zaproszonymi gośćmi są przede wszystkim osoby prowadzące własny biznes, począwszy od tych najmniejszych po duże przedsiębiorstwa produkcyjne. Zapraszamy zaprzyjaźnionych z naszym stowarzyszeniem, samorządowców oraz przedstawicieli administracji państwowej: Wojewodowie, Marszałkowie, Prezydenci, Starości, Wójtowie, Burmistrzowie oraz Radni. Cieszymy się bo zapowiedzieli swój udział przedsiębiorcy zrzeszeni w zaprzyjaźnionych z nami organizacji, stowarzyszeń, klubów biznesu z Pomorza oraz innych Województw. Na naszych spotkaniach nie może zabraknąć produktów regionalnych, tworzonych w małych gospodarstwach rolnych oraz ręcznie wykonywanych dzieł sztuki przez lokalnych rzemieślników. Wartością dodaną spotkań jest wpieranie lokalnych organizacji charytatywnych. Pozytywna energia wytwarzana podczas wydarzenia udziela się każdemu. Sprzyja to budowaniu długoterminowych relacji nie tylko biznesowych ale co ważniejsze rodzinnych, opisywanych na łamach lokalnych portali społecznościowych oraz w gazetach. Zapraszamy, bo wiemy że, nie może Ciebie z nami zabraknąć.

Agenda spotkania:
17:00 do 18:00 Networking
18:00 do 19:00 Gość specjalny
19:30 do 20:00 Networking
20:00 do 21:00 Gość specjalny
21:00 do 21:30 Loteria wizytówkowa / Networking
21:30 do 24:00 - Muzyka LIVE

Nie ma możliwości zakupu biletu na miejscu w dniu wydarzenia. Twoja obecność na konferencji jest zgodą na wykorzystywanie Twojego wizerunku. Biznes po Kaszubsku, spotyka się w biznesowym sercu Trójmiasta w sali konferencyjnej na 8 piętrze w SASSY ROOF TOP z widokiem na Motławę i Stare Miasto. Nie zapomnij, garści dobrego humoru oraz entuzjazmu, ale przede wszystkim i na wszelki wypadek: maseczki oraz rękawiczek.

Jeżeli chcesz zaistnieć na wydarzeniu jako wystawca i postawić swój roll up lub zbudować stoisko firmowe i zostać partnerem wydarzenia to zgłoś się do mnie na: grzegorz.gosk@kaszubskiklubbiznesu.pl

Do wygrania w losowaniu wizytówek :
Samochód na weekend z pełnym bakiem, Szkoła Sprzedaży Bezpośredniej, TRENER EMERYTALNY vouchery do spa Hotel Wieniawa, vouchery biuro podróży Itaka, Efekt Agency, WBK ,ERGO Pro, Balance świece do masażu, biznesowa sesja zdjęciowa, vouchery do spa Hotel Olimp, Be The Sky Girl, Think Tank Finance, Pracownia Lotos, Metamorfoza Seniora, Plichta, PKO, MINI, Biuro Rachunkowe Katarzyna Wróblewska TFF, Fabryka Pary, Reklamowy Gadżet, Laplanta, Biznesnafali.pl, Qtravel.pl, Vip Event, BMW, STBU, Motostrefa, TENEO, NOWY Jantar, Modutechnic oraz wiele innych fantów.
Biznes tworzą ludzie !!!

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Mikołaj Lipiński

Ekspert w obszarze fuzji i przejęć, funduszy PE/VC oraz zarządzania finansami firm. Doświadczenie...