• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Centrum Dobra Novina I - idealne miejsce dla produkcji i logistyki

13 lutego 2024, godz. 09:00 
Opinie (1)

Ten nowoczesny obiekt to doskonałe miejsce dla firm, które chcą się dynamicznie rozwijać. Centrum jest pierwszą częścią kompleksu produkcyjno-magazynowego znajdującego się tuż przy drodze S7, co gwarantuje łatwy dostęp do ważnych szlaków transportowych oraz bliskość portu w Gdańsku i lotniska. Na przestronnym terenie 3,3 ha znajduje się wszystko, co potrzebne do efektywnego rozwoju firmy: hale produkcyjne, magazynowe, biura i przestrzeń socjalną.



Elastyczność przestrzeni - dostosuj halę do swoich potrzeb



Centrum Dobra Novina I, elastyczność przestrzeni to klucz do sukcesu biznesowego. Przestrzenie dostosowywane są do potrzeb każdego najemcy, od dużych hal produkcyjnych po specjalistyczne obszary magazynowe.

- Nasza inwestycja to nie tylko nowoczesny obiekt, nowatorskie technologie i efektywna logistyka, ale przede wszystkim elastyczność. Jesteśmy w stanie dostosować i wyposażyć Centrum do oczekiwań klienta, aby mógł w pełni rozwinąć swój biznes otwierając u nas swój oddział czy siedzibę - powiedział Mariusz Hejnowicz, założyciel firmy Delta, która jest właścicielem Centrum Dobra Novina I.

Strategiczna lokalizacja: Dlaczego Dobra Novina I to doskonały wybór



Centrum Dobra Novina I stanowi kluczowe miejsce dla biznesu z uwagi na swoją strategiczną lokalizację. Dzięki położeniu przy drodze ekspresowej S7, centrum zapewnia szybki dostęp do głównych tras transportowych Polski, w tym do portu morskiego w Gdańsku i lotniska Lecha Wałęsy (zaledwie 57 km). Dystans do Warszawy, wynoszący 277 km, umieszcza centrum w sercu polskiej gospodarki. Bliskość bocznicy kolejowej w Elblągu dodatkowo ułatwia efektywny transport towarów. Dzięki tym atutom, Centrum Dobra Novina I jest doskonałym wyborem dla firm szukających strategicznej lokalizacji do rozwoju swojej działalności.


Nowoczesne rozwiązania dla firm produkcyjnych i magazynowych



Centrum Dobra Novina I wyróżnia się w branży dzięki wyjątkowym udogodnieniom, które czynią je idealnym wyborem dla firm potrzebujących zaawansowanej infrastruktury. Dobra Novina I posiada 16 suwnic o imponującej nośności od 20 do 72 ton, co umożliwia obsługę szerokiej gamy dużych ładunków, ciężkich materiałów lub elementów nie normatywnych. Wszystkie pary suwnic są zaprojektowane do pracy w tandemie, umożliwiając efektywne podnoszenie ciężarów do 40 ton, w tym kontenerów morskich. Operacje związane z przeładunkiem oraz magazynowaniem tych kontenerów są aktywnie włączone w plany rozwojowe obiektu na najbliższą przyszłość. Dodatkowo, gęstość obciążenia ogniowego przekraczająca 4000 MJ/m kw wskazuje na wyjątkowe zabezpieczenia przeciwpożarowe, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i magazynowanych materiałów. Dzięki temu centrum stanowi doskonałe miejsce dla firm szukających niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań logistycznych.

Dodatkowe korzyści wynajmu w Dobra Novina I



Zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju jest podkreślane przez dążenie do uzyskania certyfikatów BREEAM i LEED, co świadczy o wysokim standardzie ekologicznym i efektywności energetycznej obiektu. Ponadto, dla zapewnienia bezpieczeństwa, centrum wyposażone jest w system ochrony i monitoringu działający 24/7, co gwarantuje bezpieczne środowisko dla prowadzenia działalności biznesowej.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (1) 5 zablokowanych

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Piotr Ciechowicz

Wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza. Nadzoruje prace Regionalnej Instytucji Finansującej, Działu...

Najczęściej czytane