stat
Impreza już się odbyła

Crash Mondays No. 4: Marketing vs sprzedaż

W idealnym świecie: dwa działy, które ze sobą współpracują i uzupełniają się. W praktyce? Wszyscy wiemy, jak jest. Przyjdźcie na najnowsze wydarzenie dowiedzieć się jak to zatem, jaka jest recepta na efektywną współpracę.

Kreatywne warsztaty dla dzieci

w każdą niedzielę (do 21.06), godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
PRELEGENCI: każde spotkanie to 3 - 4 starannie wyselekcjonowanych prelegentów - tematy wystąpień oraz pełną listę nazwisk podamy wkrótce.

MIEJSCE: Feed My Soul Bistro

W razie pytań piszcie do organizatorów: Marysia Mazurkiewicz, Tomasz Palak, Anna Ledwoń - Blacha lub kontakt@crashmondays.pl

Więcej informacji o wydarzeniu: CRASH Mondays to mamy nadzieję nie tylko wydarzenie, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności i przekazania Wam praktycznej wiedzy.

Uwaga! Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ - profesjonaliści digitalu, możecie zdobyć punkty recertyfikacyjne! A dokładnie 5 punktów

Dla kogo?
Dla freelancerów, marketingowców, PRowców, pasjonatów, pracowników agencji, pracowników korporacji i każdego, kto ma chęć i zapał do zgłębiania wiedzy o szeroko pojętym marketingu.

Kto za tym stoi?

Pomysłodawca: Anna Ledwoń - Blacha, Anka Armatys
Współorganizatorzy: Marysia Mazurkiewicz, Tomasz Palak
Design: Michał Oleksiej
Główny partner: More Bananas, Profit Plus: Biznes Podatki Prawo
Patroni medialni: Marketing przy Kawie, Medialna Perspektywa
Partnerzy: COPY SHOP drukarnia cyfrowa, FreshMail, Prowly, DIMAQ - profesjonaliści digitalu, sprawny.marketing, Feed My Soul Bistro

Informacja o biletach

ZAPISY: wydarzenie jest w 100% darmowe, ale prosimy o wcześniejszą rejestrację. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie na Was lista! Pamiętajcie, aby się odhaczyć.

https://evenea.pl/event/crash4gdynia/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Słupski

Od 1995 roku prezes zarządu ARGO w Gdańsku. Jest doktorem nauk ekonomicznych, stopień uzyskany na...