• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Czy nasze oszczędności są bezpieczne? Nowa usługa

30 listopada 2023, godz. 09:00 
Opinie (35)

Przestępczość rośnie, zaufanie do banków spada. Statystyki biją na alarm, a rząd podwyższa kwotę obowiązującą za wykroczenie, próbując ukryć problemy. Kiedy dojdzie do kradzieży lub włamania, często pozostajemy sami sobie - bez pomocy i nadziei. Banki wprowadzają limity i ograniczenia dostępu do naszych pieniędzy. Czy nasze oszczędności są bezpieczne?Zarówno środki pieniężne, metale szlachetne, drogocenna biżuteria, papiery wartościowe, obligacje czy inne ważne dokumenty wymagają szczególnej ochrony.

Przechowywanie drogocenności w domu może być kosztowne i ryzykowne. Włamywacze znają powszechne kryjówki kosztowności, nieprzytwierdzone sejfy mogą zostać wyniesione w całości z zawartością, a w przypadku napadu, będąc w domu, każdy z nas wskaże miejsce przechowywania.

Skarbiec PomorskiW dzisiejszych niepewnych czasach, kiedy przestępczość rośnie, a zaufanie do banków spada, pojawia się bezpieczne rozwiązanie.

W Gdyni przy ulicy Władysława IV 46 powstał wyjątkowy projekt, który jest innowacyjny w skali kraju. Skarbiec Pomorski to pierwszy w pełni zautomatyzowany w Trójmieście Skarbiec oferujący usługi wynajmu skrytek depozytowych w cenie dla każdego.

Polega to na połączeniu zautomatyzowanej technologii nowej generacji z zaawansowanymi funkcjami identyfikacji użytkownika, zapewniających całodobowy dostęp do deponowanych przedmiotów przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
 

Dlaczego warto?Choć powszechnie znane skrytki depozytowe, np. bankowe, zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa, to często brakuje im elastyczności - nie mogą zaoferować swobody dostępu, jakiego wymagają dzisiejsze czasy.


Skarbiec Pomorski to odpowiedź na wszystkie potrzeby wymagających. W przeciwieństwie do skrytek bankowych - nie trzeba umawiać się na konkretny termin, każda skrytka jest dostępna 24/7. Całość procedury dostępu - mimo wieloetapowej weryfikacji - to zaledwie kilka minut.

Bezpośrednio przed lokalem znajduje się publiczny parking, który zapewnia jak najkrótszą drogę z wartościowymi przedmiotami do zdeponowania.

Jak to działa?Korzystanie ze Skarbca jest bardzo szybkie i proste. Po podpisaniu umowy w biurze klient otrzymuje karty dostępowe i klucze pasujące tylko do jego skrytki. Opcjonalnie można nadać własny kod PIN, pobrać kod QR na telefon oraz utworzyć profil biometryczny.

Do lokalu mogą wejść tylko Klienci Skarbca Pomorskiego dzięki karcie dostępowej. Następnie z poczekalni, po przejściu weryfikacji, klient dostanie się do Private Roomu, w którym drzwi zamkną się automatycznie.

Ostatni proces autoryzacji odbywa się przy podajniku przypominającym bankomat. Skarbiec poda konkretną skrytkę, a po ulokowaniu przedmiotów odprowadzi ją w głąb skarbca oraz pozwoli bezpiecznie opuścić lokal.

Pomimo wieloetapowej weryfikacji, cały proces, łącznie z deponowaniem kosztowności, zajmie jedynie kilka minut.

BezpieczeństwoPewnym jest, że nie ma bezpieczniejszego miejsca w Trójmieście, które wieloetapowo zadba o kosztowności klientów. Kilkunastotonowy Skarbiec pozostaje przez cały czas zamknięty i jest niedostępny nawet dla obsługi.

Rozbudowany system bezpieczeństwa Skarbca posiadający m.in. czujniki dymu, temperaturowe, drgań oraz zbrojone ściany nowej generacji zapewnia bezpieczeństwo. Wieloetapowa weryfikacja gwarantuje dyskretność i unikalność. W samym zaś lokalu jest zaawansowany system monitoringu 24/7, wielopłaszczyznowy system alarmowy, pancerne drzwi i witryny.

W Private Roomie, czyli pomieszczeniu, w którym możemy deponować przedmioty, występuje pełna prywatność i swoboda.

Skarbiec został wyprodukowany przez międzynarodowy i uznany koncern Gunnebo, który jest liderem i pionierem technologii. Urządzenia funkcjonują już w ponad 1600 miejscach na całym świecie, a szczególnie szybko do tej technologii przekonują się kraje zachodniej Europy, gdzie liczba automatycznych Skarbców przekroczyła już 1000.

OfertaFirma Skarbiec Pomorski oferuje wynajem skrytek depozytowych w czterech rozmiarach. Każda skrytka posiada tę samą podstawę, a różnią się jedynie wysokością. Oferuje usługi w wynajmie co najmniej miesięcznym, a najmniejszy rozmiar dostępny jest już od 180 zł brutto.

Wartościowe przedmioty zasługują na najlepszą ochronę, a Skarbiec Pomorski powstał po to, by ją zapewnić. Firma dodatkowo posiada własne ubezpieczenie, chroniąc Klientów. Odwiedź stronę internetową www.skarbiecpomorski.pl i zabezpiecz swoje wartościowe przedmioty już dziś!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (35)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Kazimierz Wierzbicki

Prezes zarządu i właściciel Grupy Trefl, w skład której wchodzą spółki zajmujące się produkcją i...

Najczęściej czytane