stat
Impreza już się odbyła

Dotacje i ulgi podatkowe

Zapraszamy na spotkanie dotyczące Realizacji inwestycji i projektów badawczo-rozwojowych oraz dotacji i ulg podatkowe

lut 26

środa, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
mar 17

wtorek, godz. 18:00 - 20:00

bilety 35 zł
Ponadto, przybliżymy zagadnienie ulg podatkowych takich jak Ulga B+R oraz coraz popularniejszej ulgi IP Box (5% stawka CIT/PIT). Warto dodać, że rok 2020 będzie ostatnią szansą na realizację inwestycji przy wsparciu klasycznych instrumentów dotacyjnych. Eksperci InnovaTree oraz Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy odpowiedzą na nurtujące Was pytania i podzielą się zdobytym doświadczeniem.

Prelegentami będą:

Dr inż. Szymon Talbierz
- doktor nauk technicznych. Wspiera przedsiębiorstwa w zakresie kształtowania strategii rozwoju w oparciu o innowacje i wiedzę, łącząc różnorodne kompetencje doradcze z zakresu innowacyjności, finansów i pomocy publicznej. Były ekspert naukowo-gospodarczy: NCBR, PARP, BGK, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

radca prawny Jarosław Ostrowski - doradca podatkowy, radca prawny. Założyciel i wspólnik zarządzający Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy. Od ponad dwudziestu lat efektywnie doradza przedsiębiorcom z szerokiego spektrum branż, ze szczególnym uwzględnieniem branży farmaceutycznej, budowlanej, spożywczej czy usług finansowych.

radca prawny Joanna Skrzeczkowska - radca prawny z Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy, specjalizująca się w prawie własności intelektualnej ze szczególnym uwzględnieniem prawa własności przemysłowej, w tym rejestracją i ochroną znaków towarowych, prawem autorskim oraz ochroną dóbr osobistych. Redaktor naczelna bloga Patent na kreatywność.

INDYWIDUALNA KONSULTACJA - DOTACJE
Podczas drugiego bloku, będziecie mieli unikalną szansę, wzięcia udziału w indywidualnych spotkaniach z ekspertami i tym samym porozmawiania na temat Waszych projektów. Na spotkaniu określimy aktualne potrzeby a także przeanalizujemy potencjał Waszego przedsiębiorstwa; czy dostępny potencjał techniczny, ludzki oraz finansowy stwarzają szansę na skuteczne aplikowanie o środki UE? Przedmiotową analizę zakończy rekomendacja ekspertów InnovaTree odnośnie zasadności ubiegania się o dotację oraz wyboru najlepszych dostępnych źródeł dofinansowań.

Każde spotkanie indywidualne potrwa maksymalnie 20 minut i może w nim uczestniczyć kilku przedstawicieli jednej firmy. Udział w indywidualnych konsultacjach jest bezpłatny.

Przebieg wydarzenia:
10:00 - 11:30 - konferencja
11:30 - 13:30 - indywidualne konsultacje z ekspertami od dotacji


Ostateczne potwierdzenie udziału zostanie wysłane w terminie 3 dni przed datą spotkania. W przypadku pytań uprzejmie prosimy o kontakt z Joanną Sławkowską telefonicznie (+48 533 095 555) lub drogą mailową: j.slawkowska@ostrowski-legal.net.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Adam Roman

Członek zarządów Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia SA i Sopockiego Towarzystwa...