• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

EPAM SEC 2019

Coroczna konferencja Software Engineering Conference (SEC) to największe wydarzenie technologiczne organizowane przez EPAM Systems, skupiające tysiące pasjonatów technologii z całego świata. Spotykamy się, aby wspólne dzielić się pomysłami, poszerzać wiedzę techniczną i nawiazywać nowe kontakty.

Uczestnicy

Konferencję odwiedzi ponad 1200 gości z USA, Kanady, Chin, Indii, Wietnamu oraz wielu innych krajów.

Prelegenci

Ponad 40 prelegentów z całego świata podzieli się swoją wiedzą z obszaru nowoczesnych technologii, inżynierii i innowacji w zakresie DELIVERY. Prelegenci reprezentujący międzynarodowe korporacje, takie jak Facebook, Google, Bernard Global, Vocalink, Regeneron Pharmaceuticals i Liberty Global, opowiedzą nam o swoich doświadczeniach, nowych pomysłach i możliwościach biznesowych.

Nasi Partnerzy

Z dumą ogłaszamy, że nasi partnerzy strategiczni: Microsoft, Google Cloud, Sitecore, AWS, commercetools oraz UiPath będą aktywnie wspierać tegoroczną edycję SEC. Czekamy z niecierpliwością na ogromną dawkę inspiracji i praktycznej wiedzy.

Nasze Społeczności

W tym roku przed publicznością zaprezentują się eksperci EPAM z ramienia 15 communities. Wśród nich inżynierowie, projektanci i liderzy, z którymi będzie można się spotkać w trakcie specjalnie zaplanowanych sesji.

Szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się tutaj

Dowiedz się więcej o konferencji i jej programie w tym miejscu.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu konferencji SEC w mediach społecznościowych, aby otrzymywać najnowsze informacje o tegorocznej edycji:
Facebook: https://www.facebook.com/epamsec/
Instagram: https://www.instagram.com/epamsec

Przeczytaj także

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Roman Walasiński

Prezes zarządu Swissmed Centrum Zdrowia. Ukończył Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i...