• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Festiwal Kobiet Internetu (5 opinii)

Festiwal Kobiet Internetu to nowy projekt, który pojawi się w kalendarzu polskich twórców internetowych, a właściwie twórczyń - wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-24 listopada w Gdańsku jest skierowane do kobiet aktywnie działających w sieci.

Festiwal Kobiet Internetu to ogólnopolskie wydarzenie skierowane głównie do kobiet aktywnych w sieci: blogerek, youtuberek, instagramerek, osób publicznych oraz aktywnych w mediach i świecie kultury, prowadzących jednocześnie swoje kanały w social media i tworzących w internecie.

- Chcemy, by projekt Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk stał się marką i obowiązkowym wydarzeniem w kalendarzu każdego twórcy internetowego, dlatego też pierwsza edycja będzie zaplanowana na szeroką skalę - zdradzają Anna i Jakub Zając, organizatorzy festiwalu. - Tej jesieni w Gdańsku chcielibyśmy ugościć ponad 1000 uczestników z całej Polski, a także zaprosić do współpracy osoby publiczne i media, oraz przedstawicieli największych marek. Będzie to jedno z większych wydarzeń skierowanych do twórców internetowych w Polsce oraz największe skierowane do kobiet aktywnych w internecie.

PROGRAM FESTIWALU KOBIET INTERNETUKim jest uczestnik Festiwalu Kobiet Internetu Gdańsk 2019?

Wydarzenie skierowane jest do kobiet aktywnych w internecie i posiadających minimum 1 kanał (na platformach mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Youtube, Twitter), na którym są na bieżąco publikowane nowe i odpowiedzialne treści. Wiek potencjalnych uczestniczek nie będzie blokadą do zgłoszenia swojego uczestnictwa w wydarzeniu. Jedynym ograniczeniem będzie pełnoletność. Wszystkie osoby zgłaszające chęć uczestnictwa w festiwalu przejdą weryfikację i na tej podstawie otrzymają uprawnienia do korzystania ze wszystkich atrakcji festiwalu. Dla gości planowany udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

- Każda nowa konferencja, czy festiwal w Gdańsku to okazja, aby swobodnie wymieniać myśli i doświadczenia, a także dzielić się nimi, co bardzo mnie cieszy. Liczę na inspirujące spotkania, dużo burzliwych dyskusji i oczywiście na to, że w sercach uczestniczek i uczestników Gdańsk zagości na dłużej i chętnie będą tu wracać. Kreowanie nowych wydarzeń, zwłaszcza skierowanych do tak wymagającego grona odbiorców, to duże wyzwanie i Miasto Gdańsk z chęcią się go podejmie - mówi Aleksandra Dulkiewicz, Prezydent Miasta Gdańska.

Format i cel wydarzenia

Festiwal Kobiet Internetu będzie podzielony na 2 bloki tematyczne: pierwszy - dotyczyć będzie tematów biznesowych (budowania własnej marki w internecie, narzędzi używanych do rozwoju kanałów, wykorzystania kanałów Social Media, itp.). Drugi - tematów społecznych - misji i odpowiedzialności, autentyczności, walki z hejtem, budowaniu zaangażowanych społeczności, inspirowaniu i motywowaniu. Rekrutacja uczestników rozpocznie się we wrześniu.

- Cieszymy się, że organizatorzy tak rozpoznawalnego festiwalu i marki jaką jest See Bloggers docenili potencjał Gdańska jako sprawnego gospodarza dla nowego wydarzenia. Tego typu konferencje i spotkania, zwłaszcza jeśli biorą w nich udział uczestniczki i uczestnicy generujący ogromne zasięgi w Internecie, które można śmiało porównać do zasięgów największych stacji telewizyjnych, radiowych i najpopularniejszych gazet, to duża szansa na promocję miasta - mówi Marek Bonisławski, dyrektor Biura Prezydenta ds. Komunikacji i Marki Miasta z Urzędu Miejskiego w Gdańsku. - Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas organizacji festiwalu See Bloggers wykonawca dobrze zna środowisko kobiet aktywnych w internecie, także takich, które mogą się podzielić swoimi spostrzeżeniami i pasją z innymi - dodaje.

Premierowa edycja Festiwalu Kobiet Internetu odbędzie się w Gdańsku w dniach 23-24 listopada 2019 roku. Miasto Gdańsk stało się jednocześnie Partnerem Głównym wydarzenia.

Prelegenci:
Qczaj, Justyna Habib, InfluoTool Team, Hanna Lis, Maffasion, Joanna Nojszewska, Sabina Jeszka, Agnieszka Maruda-Sperczak, Agata Wittchen-Barełkowska, Anna Męczyńska, Patrycja Słotysik, Anita Demianowicz, Anna Szlęzak, Matteo Brunetti, Łukasz Jemioł, Malika, OlivkaBlog, Dominika Dzikowska, Ewelina Gawłowska, Justyna Kozłowska, Anna Dec, Siostra Tymoteusza i Siostra Eliza, Klaudia Kaszuba, Anna Orska, Victor Borsuk, Ola Nguyen, Ewa Szabatin, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Ania Karwan, Testeawy, Agnieszka Hyży, O Matko i córko, Nieperfekcyjna Mama, Ula Chincz, Magda Bereda, Magdalena Pieczonka, Sama przez świat, Małgorzata Kożuchowska, Jakub Pasek , Lidia Popiel, Podziarany Tata, Olga Kalicka, Kartek Jędrzejak, Lili Antoniak, Joanna Banaszewska, Marta Klepka, Dorota Wellman, Monika Kamińska, Anna Starmach, Basia Pasek, Pani Swojego Czasu, Joanna Przetakiewicz.

---

Festiwal Kobiet Internetu Gdańsk 2019 w sieci:

Strona internetowa: festiwalkobiet.pl
Facebook: https://www.facebook.com/festiwalkobiet/
Instagram: https://www.instagram.com/festiwalkobiet/
Twitter: https://twitter.com/FestiwalKobiet
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/festiwal-kobiet/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wymagana rejestracja:
www.festiwalkobiet.pl

Opinie (5) 1 zablokowana

 • Pięknie

  a festiwal Panów Internetu tez będzie :D ?

  • 12 2

 • a jakże popularnych pań internetu takich jak Linkiewicz, Lil PokaSowe Masti i siostry Godlewskie nie będzie : O ?

  • 2 0

 • Kobity interneta

  No to Sasza G. też pewnie tam jest

  • 0 0

 • Sekrety Piękna

  Znakomity festiwal!

  • 0 1

 • A pani Jachiry nowej gwiazdy internetu nie bedzie?

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Maria Śliwicki

Od 1991 był prezesem Grupy Ergo Hestia, odszedł ze stanowiska pod koniec 2022 roku. Kierował...