• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Flipy na Cyprze | Konferencja + Networking

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Cię na Konferencję: Flipy na Cyprze. Jeszcze kilka miesięcy temu sami staliśmy przed wyborem w co dalej inwestować? Gdzie moje pieniądze będą bezpieczne? Gdzie i jak osiągnę najbardziej optymalne zyski? Szukaliśmy odpowiedzi na to w jaki sposób możemy zareagować na sytuację rynku nieruchomości w Polsce. Podjęliśmy ryzyko, zbadaliśmy nowy rynek, wykonaliśmy pierwsze transakcje, żeby już 17 grudnia podzielić się z Tobą naszą wiedzą. Kierunek: Cypr Północny!

w każdy wtorek (do 31.12), godz. 9:30

Gdańsk
Wstęp wolny
lut 15

środa, godz. 18:00 - 21:30

Gdańsk,
bilety 120 zł
przedsprzedaż 90 zł
Jeżeli nic nie wiesz o tym kraju, jeżeli nie znasz prawa, systemu podatkowego, nie orientujesz się czym charakteryzuje się dany region, NIC SIĘ NIE MARTW!

Harmonogram naszej Konferencji został tak zaplanowany, że najpierw opowiemy Ci wszystko co o tym miejscu wiemy. Byliśmy tam nie raz i sami sprawdziliśmy jak to wygląda naprawdę. Może kiedy to czytasz już pojawiają się jakieś pytania, masz dwa wyjścia: napisz do nas od razu lub zapisz to pytanie- omówimy je na spotkaniu. Następnie przedstawimy Ci projekty, w które sami już zainwestowaliśmy, zdradzimy plany na przyszłość i to wcale nie tak odległą.

Pokażemy Ci jak wyglądały nasze transakcje, gdzie i z kim inwestujemy oraz szczegółowo opowiemy dlaczego akurat takie decyzje podjęliśmy. Sam ocenisz jak bardzo pewny i stabilny jest wzrost wartości nieruchomości w danym czasie właśnie na Cyprze Północnym. Pomożemy zrozumieć Ci ten rynek na podstawie naszych doświadczeń. Dodatkowo przedstawimy Tobie różne modele inwestowania i lokowania swoich pieniędzy, podzielimy się konkretnymi ofertami.

Jako uczestnik konferencji pierwszy poznasz nową inwestycję, która może wygenerować ponadprzeciętne zyski. Pokażemy Ci nowy projekt, jego walory wizualne i innowacyjne rozwiązania, ale przede wszystkim przedstawimy Ci konkretne możliwości zainwestowania. Gwarantujemy, że uzyskasz świetne warunki finansowe i perspektywy wzrostu kapitału. Podczas całego wydarzenia zaplanowaliśmy kilka przerw NETWORKINGOWYCH, podczas których będziecie mogli wymienić między sobą spostrzeżenia oraz poznać nowe osoby, które tak jak Ty szukają nowych kierunków inwestowania.

Na konferencji nie zabraknie ciepłej kawy i herbaty oraz pysznych różnorodnych przekąsek, które dodatkowo umilą ten wieczór.

Po przybyciu lista obecności będzie sprawdzana i weryfikowana dwukrotnie dlatego prosimy o przybycie chwilkę wcześniej.
Obowiązuje strój: SMART CASUAL.

*Podczas spotkania będą robione zdjęcia i filmy. Pamiętaj, że zapisując się na nasze wydarzenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie wizerunku w celach reportażowych i promocyjnych naszej konferencji.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    97 zł
Wstęp: 97 zł/osoba, 149 zł/para (ceny netto)

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Kinga Stawicka

Dyrektor Sprzedaży Krajowej w firmie Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - wiodącego producenta i...