• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

GFKM Leadership Conference 2022

GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów wielu różnych branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. W poprzednich latach prelegenci skupiali się na tematyce agile i zwinnym liderstwie, zarządzaniu zmianą w organizacji, wyzwaniach dla Biznesu 4.0 oraz różnicach pokoleń wśród pracowników.

Tegoroczna, piąta już edycja wydarzenia, będzie dotyczyła przywództwa włączającego - wyzwań, możliwości i szans jakie niesie ze sobą różnorodność w biznesie, firmie czy zespole. Motywem przewodnim jest inkluzywność i współpraca, czyli praca na rzecz wspólnego osiągania celów, wykorzystania talentów i dbania o dobro każdego i każdej z nas. GFKM Leadership Conference 2022 "Przywództwo włączające" ma na celu przekazanie wiedzy oraz doświadczenia od i dla praktyków biznesu. To przestrzeń, w której nastąpi wymiana zdań i doświadczeń, a także zawiązanie relacji.

Podczas prelekcji goście przybliżą temat przywództwa włączającego, a także przedstawią praktyczne studia przypadku dotyczące zarządzania różnorodnością w różnych rodzajach organizacji. GFKM Leadership Conference 2022 to wyjątkowe środowisko współpracy, w którym łączy się ludzi. Uczestnicy nie tylko słuchają prelegentów, ale są zachęcani do nawiązywania dialogu i dzielenia się swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami. Oprócz możliwości rozmów w kuluarach podczas przerw między wystąpieniami cała konferencja kończy się otwartym na pytania i uwagi uczestników panelem dyskusyjnym.

W tym roku wśród prelegentów i gości specjalnych znajdują się przedstawiciele takich organizacji jak: Diversity Hub, Ergo Hestia, Future Collars, IKEA, LPP, Marshall E-Learning Consultancy czy Mental Health Center!

Uczestnicy to w większości menedżerowie i przedsiębiorcy, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnieć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako liderzy i jako ludzie. Wierzymy, że ludzie mający dostęp do wiedzy i informacji, mogą efektywnie sprostać każdemu wyzwaniu i sprawić, by świat był bardziej ludzki i zrównoważony. Dzięki tej wierze podczas konferencji jest czas zarówno na twardą naukę, jak i rozwijanie kompetencji miękkich.

Doroczna konferencja GFKM Leadership Conference jest więc poświęcona nie tylko odkrywaniu, innowacjom i rozwijaniu wartości i zasad dobrego przywództwa, ale także tworzeniu przestrzeni do rozwoju dla ludzi i pomysłów. Misją wydarzenia jest pokazać, że jedno może iść w parze z drugim. Partnerami konferencji są Olivia Centre, Fundacja Inicjowania Rozwoju Up Foundation oraz Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Wydarzenie uzyskało również patronat honorowy Prezydent Miasta Gdańska.

Czas i miejsce
GFKM Leadership Conference 2022 "Przywództwo włączające" odbędzie się 23 września 2022 roku w Olivia Sky Club na terenie Olivia Centre - biznesowego serca Gdańska.

Cel i misja
Celem wydarzenia jest przyjrzenie się zagadnieniu przywództwa włączającego oraz zwiększenie wiedzy i świadomości na temat zarządzania różnorodnością oraz dbania o współpracę i inkluzywność w miejscu pracy. Podczas konferencji wysłuchamy sześciu prelekcji prowadzonych przez osoby związane z różnymi dziedzinami biznesu. Wydarzenie zakończymy wspólnym panelem dyskusyjnym.

Grupa docelowa
Konferencja skierowana jest w szczególności do liderów, specjalistów HR, menedżerów wyższego i średniego szczebla oraz do wszystkich zainteresowanych przywództwem i zarządzaniem. W tym roku planujemy udział 100 uczestników.

Cel, na który przeznaczymy zebrane pieniądze
Wstęp na wydarzenie jest płatny. Wejściówka kosztuje 100zł + VAT. Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczymy na nagrody konkursowe dla uczniów szkół średnich, którzy wezmą udział w GFKM Masters: II Pomorskim turnieju gier decyzyjnych.

Tematyka
Przywództwo włączające - wyzwania i szanse związane z różnorodnością w miejscu pracy. Współpraca i inkluzywność jako motyw przewodni rozważań o zarządzaniu.

Harmonogram
23 września

10:00 - 10:10 Rozpoczęcie | Jolanta Szydłowska
10:10 - 10:25 D&I w polskim biznesie. Czy przeszliśmy już od inicjatyw do strategii? | Marzena Strzelczak
10:25 - 10:55 Budowanie organizacji inkluzywnej - wyzwania w rozproszonym modelu biznesowym | Małgorzata Chrzanowska-Rokacz
10:55 - 11:10 Przerwa
11:10 - 11:40 Włączające przywództwo - najlepsze praktyki włączające osób liderujących | Michalina Konkel
11:40 - 12:10 Przy tym stole jest miejsce dla każdego - jak tworzymy różnorodne i włączające miejsce
pracy | Katarzyna Kaczmarek
12:10 - 12:30 Przerwa
12:30 - 13: 00 Jak wspierać różnorodność na rynku pracy i przeciwdziałać nierównościom? | Joanna Pruszyńska-Witkowska
13:00 - 13:30 Nagłe kryzysy i sytuacje traumatyczne dla zespołu - dobre praktyki we wspieraniu pracowników | Małgorzata Wypych
13:30 - 14:20 Przerwa obiadowa
14:20 - 14:50 Authenticity and Leadership [ENG] | Ann Allcock
14:50 - 15:00 Budowanie społeczności w czasach kryzysu | Bogusław Wieczorek
15:00 - 16:00 Panel dyskusyjny | Małgorzata Chrzanowska-Rokacz / Michalina Konkel / Dominik Pieczewski / Joanna Pruszyńska-Witkowska / Mario Zamarripa
wrz 20

wtorek, godz. 09:00

Wstęp wolny
paź 21

piątek, godz. 8:00

Gdańsk,
bilety 119 zł
przedsprzedaż 84 zł

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Magdalena Nowicka

Head of IT Poland w Nordea Bank AB. Absolwentka Wydziału Matematyki Uniwersytetu Marii...