• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Gala Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy

Już wkrótce podczas gali wręczenia Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy poznamy laureatów jednej z najważniejszych nagród gospodarczych na Pomorzu. W finale 23. edycji konkursu, jak co roku wyłonione zostaną przedsiębiorstwa wytyczające nowe kierunki oraz mające największy wpływ na rozwój gospodarczy regionu.

Celem Nagrody jest pokazanie sukcesu pomorskich firm, promowanie postaw przedsiębiorczych i dobrych praktyk w biznesie. Zgłoszenia są w tej chwili oceniane przez kapitułę, której przewodniczy marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk. Co ważne, oceny dokonują przedstawiciele Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości, czyli osoby na co dzień związane z biznesem. Wnioski analizowane są także przez wiodącą instytucję doradczą PwC, która jest partnerem merytorycznym konkursu.

Laureatów Gryfa Gospodarczego poznamy na gali, która odbędzie się w listopadzie w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Uroczystość będzie okazją do zaprezentowania działalności najlepszych pomorskich firm oraz szansą nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Udział w wydarzeniu wezmą przede wszystkim uczestnicy konkursu, ale także przedstawiciele świata biznesu, lokalnych samorządów, kultury czy nauki, których współdziałanie jest kluczem do sukcesu rozwoju województwa.

Przeczytaj także

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Leszek Pankiewicz

Od 2011 prezes zarządu Solwit SA. Aktywnie uczestniczył w rozwoju projektów inwestycyjnych w...