stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Gala konkursu Gryf Gospodarczy 2018 (1 opinia)

Zapraszamy na tegoroczną galę konkursu o Nagrodę Pomorską "Gryf Gospodarczy 2018", która odbędzie się 19 września br. o godzinie 14-tej w Dworze Artusa.

Gala Gault&Millau 2019

lis 26

poniedziałek, godz. 17:30

Gdańsk,
bilety 480 zł

Pomorska Gala Żeglarska 2018

lis 30

piątek, godz. 18:00

Gdynia,
Na zaproszenie


Konkurs jest organizowany nieprzerwanie od roku 2000, a statuetka "Gryfa" stała się jedną z najbardziej cenionych i prestiżowych regionalnych nagród gospodarczych, przyznawaną przez organizacje gospodarcze, reprezentowane w Pomorskiej Radzie Przedsiębiorczości.

W tym roku konkurs wprowadza sporo nowości: przede wszystkim to zmienione kategorie konkursowe, które odzwierciedlają najważniejsze dla gospodarki regionu obszary rozwojowe. Po raz pierwszy konkurs łączy kilka ważnych inicjatyw gospodarczych, umożliwiając wyróżnienie także tych podmiotów, które budują otoczenie biznesu i wpływają na rozwój przedsiębiorczości w regionie. Ważne miejsce w tegorocznej edycji zajmuje edukacja biznesowa, stąd pojawiły się kategorie umożliwiające nagrodzenie organizacji wspierających uczniów i studentów stawiających pierwsze kroki w biznesie.

Partnerem merytorycznym konkursu została w tym roku jedna z wiodących na świecie firm doradczych PwC, która współtworzyła nowe zasady zgłoszenia i będzie przygotowywała rekomendacje dla komisji konkursowej.

Gala finałowa konkursu, która odbywa się w Wielkiej Hali Dworu Artusa, stała się swego rodzaju pomorskim świętem życia gospodarczego, połączonym z wręczaniem nagród i wyróżnień w licznej i reprezentatywnej obecności władz administracyjnych i samorządowych, elit politycznych, gospodarczych, kulturalnych i naukowych Pomorza.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.