• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Klub Marketingowy | Video marketing

Zapraszamy na biznesowe spotkania przy kawie w Gdyni. Podczas grudniowego spotkania klubu marketingowego porozmawiamy o VIDEO MARKETINGU.


Wiesz, że 80% ruchu internetowego generowana jest już na treściach wideo i są one 2-krotnie częściej udostępniane przez użytkowników mediów społecznościowych, w porównaniu z postami z tekstem i zdjęciami?

Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz wideo do rozwoju swojej firmy lepszej okazji, żeby zapoznać się z tematem nie będzie!

Na scenie pojawi się aż 2 prelegentów - ekspertów, którzy na co dzień tworzą wideo i na jego podstawie rozwijają firmy!

Zapraszamy 15 minut wcześniej, żeby spokojnie móc się rozgościć, zamówić pyszną kawę i ciasto dostępne na miejscu przed rozpoczęciem spotkania.

Co to jest Klub Marketingowy?
Klub marketingowy to spotkania przedsiębiorców, osób pracujących na stanowiskach związanych z marketingiem i sprzedażą, a także pasjonatów czy ludzi planujących założyć swoją działalność.

W luźnej atmosferze poruszamy biznesowe tematy, rozmawiamy o trendach, rozwiewamy wątpliwości i poruszamy zagadnienia dotyczącej wyzwań każdej branży. Wspólnie staramy się rozwiązywać bieżące problemy przedsiębiorców, wspierając swoje działania i budując relacje biznesowe. Na każdym spotkaniu będziemy poruszać jeden temat wiodący, w ramach którego będziemy edukować, dzielić się doświadczeniem i inspirować do rozwoju swoich firm.

Klub marketingowy tworzy społeczność, dlatego istotnym elementem spotkań jest dyskusja i wymiana poglądów na dany temat. Zaangażowanie uczestników to klucz do wzajemnego rozwoju, wymiany poglądów i nauki na cudzych błędach.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o przemyślaną rezerwacje miejsc.

Organizatorem wydarzenia jest Magda Piórkowska prowadząca firmę Umiem w marketing. Od ponad 10 lat zajmuje się marketingiem i sprzedażą, prowadząc szkolenia, kursy i akonsultacje biznesowe. Codziennie dzieli się wiedzą z marketingu w przystępny sposób na swoim Instagramie: @umiem_w_marketing.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
Obowiązują ZAPISY

15 zł (opłata za gwarancje miejsca i przygotowanie materiałów na klubowe prelekcje, no i połowa to podatek )
lis 30

środa, godz. 20.00

Gdańsk,
Na zaproszenie

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....