• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Konferencja Teatr - Literatura - Zarządzanie

W dniach 16-17 maja odbędzie się również dwujęzyczna konferencja Teatr - Literatura - Zarządzanie, która stanowi zwieńczenie prowadzonych przez zespół Pracowni Badawczej Between.Pomiędzy badań nad przenikaniem zjawisk teatralnych oraz literackich z ekonomią i biznesem.

Udział w niej wezmą praktycy i akademicy z kraju i ze świata, a zaproszenie do wygłoszenia wykładów specjalnych przyjęli między innymi: François Colbert (HEC Montréal, Canada), Tobie S. Stein (Brooklyn College, City University of New York, USA), Octavian Saiu (Hong Kong Metropolitan University), Dorota Buchwald (Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Warszawa), Jarosław Fret (Instytut im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu), Paweł Sztarbowski (Teatr Powszechny w Warszawie) oraz Izabela Morska (Uniwersytet Gdański).

Konferencja ta, wraz z piętnastą edycją Festiwalu Between.Pomiędzy, stanowią doskonałą okazję dla krajowych i zagranicznych gości - artystów, teatrologów, literaturoznawców, specjalistów w dziedzinie zarządzania oraz pasjonatów sztuki współczesnej - do kreatywnego spotkania i dyskusji na tematy zarówno artystyczne, jak i biznesowe. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej (https://www.between.org.pl) lub na profilu Between.Pomiędzy na Facebooku (https://www.facebook.com/Between.Pomiedzy).

Konferencja prowadzona będzie w języku polskim; przewidziany jest również panel w języku angielskim.

Organizatorzy:
Dr hab. Tomasz Wiśniewski, prof. UG
Dr Roksana Zgierska (UG)
Dr Katarzyna Pastuszak (UG)
Dr Katarzyna Kręglewska (UG)

Współpraca:
prof. dr hab. David Malcolm (SWPS w Warszawie)
dr hab. Mirosława Modrzewska, prof. UG
dr Marek Kalinowski (Wydział Zarządzania UG)
mgr Małgorzata Woźniak (UAM w Poznaniu)

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Kazimierz Wierzbicki

Prezes zarządu i właściciel Grupy Trefl, w skład której wchodzą spółki zajmujące się produkcją i...