Wydarzenie

Let's Manage IT Night

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
22 sierpnia 2017 (wtorek)
godzina:
17:30
miejsce:

Olivia Sky Club

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 472 (Olivia Tower, Poziom 12)
bilety:
wstęp wolny

Meet upy "Let's Manage IT Night" odbywają się w Polsce już od dwóch lat. W tym czasie organizatorzy wraz ze speakerami kilkadziesiąt razy odwiedzili Poznań, Warszawę, Kraków i Gdańsk. W tej ostatniej lokalizacji odbędzie się najbliższe spotkanie, już 22 sierpnia na terenie Olivia Business Centre. Poruszane tematy dotyczyć będą cybersecurity, grywalizacji i Lean IT w produktach softwareowych. Wydarzenie skierowane jest głównie do managerów IT, którzy chcą wymieniać się doświadczeniami ze swojej codziennej pracy.-  Lokalne spotkania Let's Manage IT "narodziły" się w Trójmieście, kiedy to kilku niezwiązanych ze sobą managerów IT w czasie rozmowy ze mną wyraziło potrzebę zorganizowania niezobowiązujących wydarzeń, w trakcie których mogliby opowiedzieć o swoich zmaganiach w pracy - tak o początkach mówi Krzysztof Kozakiewicz, założyciel Let's Manage IT.

W taki sposób powstała idea, która jest rozwijana do dziś. Podczas spotkań lokalnych kluczowa stała się wymiana wiedzy na przykładzie success i failure stories, ale też możliwość poznawania siebie nawzajem, nawiązywania relacji zawodowych i prywatnych.

Dla kogo?

Do spotkań dołączyć może każdy manager, specjalista, CIO, CTO, CEO z branży IT. Ważne, by chciał podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. Dzielić się wiedzą można zarówno ze sceny (kontaktując się uprzednio z organizatorami), ale też biorąc udział w części networkingowej. Dla organizatorów istotne jest to, aby każdy ze spotkania wyszedł z solidną dawką inspiracji, która będzie początkiem usprawnień w organizacjach.
Spotkanie w Gdańsku

Podczas spotkania w Olivia Sky Club prelegenci zaprezentują tematy z trzech dziedzin - zarządzania (w podejściu Lean IT), motywacji pracowników (poprzez grywalizację) i bezpieczeństwa w IT. O tym ostatnim opowie Maciej Żarski - Wspólnie z publicznością chcę zastanowić się, jak będzie wyglądać przyszłość cybersecurity. Jak najlepiej zintegrować bezpieczeństwo sieciowe z big data (clear web, deep web, dark web), cloud (CASB), social media, mobile, IoT, a także z digital transformation - mówi nam Żarski.

AGENDA:
17:30 - 17:45 - Rejestracja
17:45 - 18:00 - Otwarcie (Krzysztof Kozakiewicz, CEO w Fundacja Let's Manage IT)
18:00 - 18:30 - "Podejście lean w budowaniu produktów softwareowych" (Mateusz Kurleto, Founder & President Skillhunt Sp. z o.o.)
18:30 - 19:00 - "Długofalowe angażowanie pracowników i klientów poprzez GRYWALIZACJĘ" (Anna Jankowiak, Founder & Owner GrywIT)
19:00 - 19:30 - Networking
19:30 - 20:00 - "Przyszłość cybersecurity" (Maciej Żarski, Cybersecurity Service Manager Atos)
20:00 - 21:00 - Networking


Rejestracja http://api.letsmanageit.pl/LMIT32#

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne dla wszystkich managerów IT zainteresowanych uczestnictwem. Natomiast liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o rejestrowanie się jedynie te osoby, które są pewne udziału w wydarzeniu.
Wykłady otwarte: Czy sztuka sprawia, że miasto staje się lepsze?

19 - 20 października 2017 godz. 15:00

Gdańsk, Targ Węglowy 6
wystawy, spotkania
Wstęp wolny
Do widzenia, do jutra, Open House! - wykład

22 października 2017 (niedziela) godz. 16:30

targi, konferencje
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Moim zdaniem

Strefa start-up