• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Let's Manage IT Nights

Fundacja Let's Manage IT zaprasza w czwartek 05.03. na 63 spotkanie z cyklu Let's Manage IT Nights. Wydarzenie odbędzie się w biurze Nordea mieszczącym się budynku Olivia Star. Jest przeznaczone dla osób, które zarządzają zespołami i projektami w firmach i działach IT.

paź 4

środa, godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 8

niedziela, godz. 12:50 - 14:10

Trójmiasto, przejazd
bilety 30 - 260 zł
Z prezentacjami wystąpią dwaj doświadczeni managerowie - Piotr Osimowicz, który w Nordea zarządza zespołem odpowiedzialnym za aplikacje bankowe oraz Marcin Sikorski, Dyrektor Działu Oprogramowania w Monolit IT. Poza tym odbędzie się panel dyskusyjny o tym, co pomaga, a co przeszkadza managerom w skutecznym transformowaniu organizacji IT, sesja "Bring Your Own Problem". Spotkanie Let's Manage IT to dobra okazja do nawiązania relacji z innymi managerami i do wymiany doświadczeń. Na wydarzenie można zapisać się na stronie https://events.letsmanageit.pl/LMIT63.

Let's Manage IT Nights to cykl spotkań, które są dedykowane wszystkim, którzy szukają inspiracji i wiedzy dotyczącej zarządzania IT. Naszym celem jest ułatwienie lokalnej społeczności Managerów IT wymiany doświadczeń, poznawania siebie oraz swoich organizacji.

Informacja o biletach

- obowiązuje rejestracja

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Tomasz Basiński

W latach 1987 – 1990 kształcił się w sopockim Policealnym Studium Zawodowym w specjalności...