• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Nowy dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku

erka
22 maja 2024, godz. 09:00 
Opinie (44)
Minister finansów powołał Czesława Kalinowskiego na stanowisko dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, z dniem 21 maja 2024 r. Minister finansów powołał Czesława Kalinowskiego na stanowisko dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, z dniem 21 maja 2024 r.

Minister finansów powołał Czesława Kalinowskiego na stanowisko dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku, z dniem 21 maja 2024 r. Jednocześnie ze stanowisko odwołano doczasową dyrektor - Edytę Sławnikowską.Czesław Kalinowski to doświadczony urzędnik i doradca podatkowy. Z resortem finansów związany jest od 1992 r. Absolwent studiów prawniczych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W strukturach Ministerstwa Finansów przeszedł wszystkie szczeble awansu, od referenta w Urzędzie Skarbowym do inspektora kontroli skarbowej II stopnia. W latach 2003-2016 dyrektor Urzędu Kontroli Skarbowej w Olsztynie.Od 2016 r. do lutego 2024 r. czynny doradca podatkowy i dyrektor wydziału podatków i opłat oraz rozliczeń VAT w Urzędzie Miasta w Olsztynie. W strukturach kontroli skarbowej nadzorował i zajmował się zwalczaniem przestępczości ekonomicznej. Prowadził również wykłady na kursach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.
erka

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (44)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Adam Roman

Członek zarządów Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia SA i Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA. Adam Roman z Ergo Hestią związany jest od 1993 roku. Od 2007 roku pełni funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za ubezpieczenia korporacyjne. Przez wiele lat był odpowiedzialny za reasekurację, uczestnicząc pośrednio w underwritingu przemysłowym. Przez lata współpracował z największymi reasekuratorami na świecie m.in. Munich Re, Swiss Re, GE Francona, SCOR i...

Najczęściej czytane