• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Pozwól się zainspirować Nowym Trendom w Turystyce 2023

17 marca 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (2)
W kwietniu kolejna, trzynasta już edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce. W kwietniu kolejna, trzynasta już edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce.

Jak co roku o tej porze, wielkimi krokami zbliża się kolejna (już trzynasta) edycja konferencji Nowe Trendy w Turystyce. Spotykamy się w Europejskim Centrum SolidarnościMapka 14 kwietnia. Start o godz. 10. Wśród ekspertów m.in. Janina Bąk, Jan Zając i Piotr Kosek. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Wojciech Modest Amaro.14 kwietnia będziemy poruszać się w czterech głównych obszarach: statystyka w turystyce, marketing miejsc, turystyka doświadczeń oraz turystyka zrównoważona.

 • Dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów. Posłuchamy najbardziej inspirujących mówców z dziedziny, takich jak Janina Bąk i Jan Zając.
 • Marketing miejsc pomoże Wam wybrać perełki z Waszej oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych.
 • Z kolei turystyka doświadczeń (m.in. kulinarnych) to temat, który z powodzeniem wykorzystacie przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Przecież spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania.
 • Turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności nie będąc uciążliwym.


 • Poprzednie edycje imprezy cieszyły się zaintersowaniem.
 • Poprzednie edycje imprezy cieszyły się zaintersowaniem.
 • Poprzednie edycje imprezy cieszyły się zaintersowaniem.
Mówimy o przyszłości. Zastanawialiście się, kiedy będziemy turystami w kosmosie? Jakie pomysły mają obecnie korporacje na rozwój tego typu turystyki? Ile będzie kosztować lot? Temat nietuzinkowy, a przy tym jakże fascynujący. Piotr Kosek (z kanału YT Astrofaza) opowie nam o... turystyce kosmicznej!

Gościem specjalnym tej edycji NTT będzie nie kto inny, jak znany szef kuchni Wojciech Modest Amaro. Opowie nam o turystyce widzianej przez pryzmat kulinariów. To szczególnie istotne, gdyż od pewnego czasu obserwujemy coraz większe zainteresowanie właśnie turystyką kulinarną.

Gościem specjalnym tej edycji NTT będzie Wojciech Modest Amaro. Gościem specjalnym tej edycji NTT będzie Wojciech Modest Amaro.
Rozpoczęcie konferencji poprzedzi przegląd mediów prasowych przy porannej kawie o godz. 8:30. Poprowadzą go specjaliści z Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz dziennikarze z takich czasopism jak Horeca Business Club, Hotelarz czy Rynek Turystyczny.

Z kolei o godzinie 18 zaplanowano wspólny wieczorek w Elektrycznym Żurawiu przy muzyce, jedzeniu i napojach, który jest m.in. świetną okazją do nawiązywania nowych kontaktów.

- Co roku, z wielką przyjemnością organizujemy konferencję Nowe Trendy w Turystyce. To jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce. Dzięki konferencji branża turystyczna rozwija się jeszcze szybciej i zapoznaje się z najnowszymi, światowymi rozwiązaniami. Bogaty program sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie - podsumowuje Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej, będącej organizatorem wydarzenia.
Poprzednie edycje imprezy cieszyły się zaintersowaniem. Poprzednie edycje imprezy cieszyły się zaintersowaniem.
Udział można wziąć zarówno osobiście, jak i w formie on-line.
Szczegóły na: www.newtrendsintourism.com

Bądźcie z nami i do zobaczenia w Gdańsku 14 kwietnia 2023!

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce (2 opinie)

(2 opinie)
199 - 599 zł
konferencja

Miejsca

Zobacz także

Opinie (2) 4 zablokowane

 • Modest (1)

  Czry mary na ekranie, a potem boli brzuszek.

  • 2 0

  • Nowe trendy w turystyce

   Czyli jak sporządzić umowę usługi, żeby klient nie miał żadnych praw, ale był zadowolony.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Adam Roman

Członek zarządów Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia SA i Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA. Adam Roman z Ergo Hestią związany jest od 1993 roku. Od 2007 roku pełni funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za ubezpieczenia korporacyjne. Przez wiele lat był odpowiedzialny za reasekurację, uczestnicząc pośrednio w underwritingu przemysłowym. Przez lata współpracował z największymi reasekuratorami na świecie m.in. Munich Re, Swiss Re, GE Francona, SCOR i...

Najczęściej czytane