• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Rockfin - polska firma ceniona na całym świecie. Dołącz do niej

8 grudnia 2023, godz. 09:00 
Opinie (15)
Centrala firmy Rockfin w Małkowie niedaleko Trójmiasta. Centrala firmy Rockfin w Małkowie niedaleko Trójmiasta.

Jest polską firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku, która tworzy nowoczesne technologie i prototypowe układy. Z innowacyjnych rozwiązań i urządzeń firmy Rockfin z Małkowa, nieopodal Trójmiasta, korzystają uznane marki z całego świata.Ponad 30-letnie doświadczenieRockfin Sp z o.o. powstała w 1991 r. i jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu oraz serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, parowych, generatorów, kompresorów, a także wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Produkowane przez Rockfin urządzenia wykorzystywane są m.in. w elektrowniach nuklearnych, konwencjonalnych, wodnych, gazowych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, spalarniach śmieci, przemyśle ciężkim, papierniczym i petrochemicznym.

Wspólnie tworzymy skuteczne rozwiązania, aby uczynić świat energii lepszym dla wszystkich. Aktywnie wspieramy proces transformacji energetycznej.

Nowoczesne hale w kilku lokalizacjachZakład Rockfin w Gorlicach. Zakład Rockfin w Gorlicach.
Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Małkowie niedaleko Gdańska. Nowoczesne hale produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 12 tys. m kw. wyposażone są w suwnice o udźwigu do 140 ton. Usytuowanie naszej siedziby blisko dwóch międzynarodowych portów morskich Gdańsk i Gdynia umożliwia również dogodny transport morski oraz wykorzystanie dodatkowej powierzchni montażowej w porcie.

Nowa hala produkcyjna Dobra Novina koło Elbląga. Nowa hala produkcyjna Dobra Novina koło Elbląga.
Zakłady produkcyjne Rockfin znajdują się również w Gorlicach i Bydgoszczy, a od 1 stycznia 2024 roku firma rozpocznie działalność produkcyjną w nowej lokalizacji - centrum logistycznym Dobra Novina koło Elbląga.

Układy produkowane w firmie Rockfin. Układy produkowane w firmie Rockfin.
W nowej lokalizacji do celów produkcyjnych będziemy dysponować halą o powierzchni 4,6 tys. m kw. - w pełni udźwigowioną i dostosowaną do naszych potrzeb produkcyjnych. Wyposażenie hali pozwoli nam podnosić elementy do 72 ton, natomiast zasadniczo finalny ciężar urządzeń, które produkujemy, nie jest dla nas głównym ograniczeniem, gdyż nasze doświadczenie pokazuje, że byliśmy w stanie w zakładzie w Małkowie pod Gdańskiem wyprodukować urządzenia ważące nawet 190 ton - wyjaśnia Michał Karwowski, specjalista ds. marketingu i PR w firmie Rockfin.
Co więcej, w Gdańsku, Elblągu, jak również we Włoszech i w Stanach Zjednoczonych działają biura techniczno-handlowe firmy Rockfin.

"Dobre, bo polskie"Nagroda Gryfa Pomorskiego Nagroda Gryfa Pomorskiego
Rockfin jest laureatem wielu wyróżnień i nagród. Na przestrzeni lat firma otrzymała tytuły: Ambasadora Polskiej Gospodarki, Lidera Polskiego Biznesu czy Orła Eksportu. Ponadto Rockfin został wyróżniony nagrodami: SuperPerła Kaszub, Gepardy Biznesu oraz Forbes.

Mówiąc o Rockfin, możemy śmiało powiedzieć, że "dobre, bo polskie", a polska myśl techniczna jest powszechnie ceniona na świecie, stanowiąc jeden z naszych najlepszych produktów eksportowych. Firma pracuje w obrębie różnych gałęzi przemysłu dla klientów z całego świata, m.in. dla General Electric, Siemens, Mitsubishi Hitachi Power Systems, MAN Energy Solutions, Ansaldo, Braden, FLSmidth etc.

Siłą firmy są pracownicyRockfin zatrudnia ponad 1 tys. wyspecjalizowanych pracowników. Rockfin zatrudnia ponad 1 tys. wyspecjalizowanych pracowników.
Firma swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim pracownikom, którzy są najważniejszym kapitałem. Nasz zespół to ponad 1 tys. utalentowanych i pełnych energii pracowników. Podstawą naszych procesów jest inżyniering, który tworzą doświadczeni inżynierowie systemów, konstruktorzy oraz kierownicy projektów. Pozwala to utrzymać przewagę technologiczną i spełniać najtrudniejsze oraz najbardziej złożone wymagania naszych klientów.

Polegamy na talentach, zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników. Cenimy ich indywidualność i różnorodność, pozostawiając im przestrzeń i swobodę do działania poprzez tworzenie relacji, które charakteryzuje tolerancja, wzajemny szacunek i respekt.

Dołącz do nasUkłady produkowane w firmie Rockfin. Układy produkowane w firmie Rockfin.
Rockfin daje możliwość rozwoju osobom, które interesują nowoczesne technologie i prototypowe układy. Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez pasji tworzenia i chcesz rozwijać swoją wiedzę w obszarze projektowania i produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń, podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

AKTUALNE OGŁOSZENIA O PRACĘ W FIRMIE ROCKFIN

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (15)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...

Najczęściej czytane