• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Scandinavian IT Night w Sopocie

5 października 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
  • Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja online.

Konferencja Scandinavian IT Night już po raz piąty odbędzie się w sopockim SheratonieMapka. Jeśli jesteś specjalistą IT lub chcesz rozwijać się w tym kierunku, nie przegap tej okazji i przyjdź na spotkanie, które odbędzie się już 20 października.Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, skandynawskie firmy obecne na trójmiejskim rynku kolejny raz będą miały okazję zaprezentować się środowisku IT. Organizatorzy przybliżą uczestnikom skandynawski model pracy, znany powszechnie z przyjaznej atmosfery, inwestowania w rozwój, płaskiej struktury organizacyjnej czy nacisku na działania ekologiczne.

- Jest to też świetna okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami działów HR o aktualnych ofertach pracy i możliwościach rozwoju - zachęcają organizatorzy Scandinavian IT Night.
W tym roku uczestnicy konferencji będą mieli okazję posłuchać wykładu Kay Xander Mellish - "Discover the unwritten rules of the Scandinavian workplace". Kay jest pisarką i mówczynią, która dorastała w USA, a od ponad 10 lat mieszka w Danii. Pracowała w dużych duńskich firmach, takich jak Danske Bank i Carlsberg. Jej książka pt. "How to live in Denmark" w humorystyczny sposób opisuje życie w Skandynawii.

Konferencja organizowana jest we współpracy firm Arla, Axbit, Banqsoft AS, DNV, Hempel, Nordea i Volue, a oficjalnym partnerem niezmiennie pozostaje Invest in Pomerania, która jest regionalną inicjatywą non profit powołaną w celu promocji województwa pomorskiego wśród inwestorów.

Reprezentanci każdej z firm opowiedzą krótko o swojej organizacji, aby zachęcić specjalistów z branży IT do rozważenia jej jako przyszłego pracodawcy. Uczestnicy będą mieli również okazję porozmawiać z przedstawicielami firm przy stoiskach rozlokowanych w foyer hotelu Sheraton. Wydarzenie daje możliwość spotkania z osobami z branży w nieformalnej atmosferze. Tradycyjnie na uczestników będą czekać przekąski oraz napoje sponsorowane przez organizatorów.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja online. W poprzednich edycjach liczba zarejestrowanych uczestników znacznie przekroczyła dostępną pulę biletów, dlatego warto zapisać się jak najszybciej.

- Jeśli środowisko IT jest Ci bliskie lub chcesz rozwijać się w tym kierunku, serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w Sheratonie 20 października! - zachęcają organizatorzy.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Scandinavian IT Night

konferencja

Miejsca

 

Ludzie biznesu

Marcin Lewandowski

Prezes zarządu Grupy GPEC, firmy z branży energetycznej. Doświadczenie zdobył na stanowiskach...

Najczęściej czytane