• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Siła Ludzi z Pasją! (1 opinia)

Siła Ludzi z Pasją! to  jedno z ważniejszych i prestiżowych Wydarzeń biznesowo - relacyjnych w naszym Regionie. To już V Edycja, o tak dużej randze. Tym razem zobaczymy się w Hotelu Marriott Resort & SPA w Sopocie, który staje się naszym Partnerem Strategicznym Wydarzenia!

Hotel Marriott w Sopocie charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem swoich usług. Wysokie standardy obsługi, wypoczynku, relaksu oraz miejsc dla rozwoju biznesu tego wyjątkowego Hotelu  - otwierają przed nami swoje drzwi.

Wspaniale rozwinięta Strefa SPA & Wellness, 4 baseny z czego jeden usytuowany na samym dachu Hotelu oraz trzy sale konferencyjne. Restauracje o europejskim menu.
 
Wydarzenie: Siła Ludzi z Pasją!  skupia marki, firmy, osobowości i ludzi, którzy otwierają się biznesowo i zawodowo na pozyskanie nowych Partnerów biznesowych, nowych współpracowników i pracowników bądz nowych klientów.

Doświadczenie osób i firm współtworzących Wydarzenie, ich chęć dalszego rozwoju oraz szeroka znajomość relacji i kontaktów biznesowych,  daje przestrzeń do dalszych działań, dla każdego kto zaszczyci swą obecnością nas podczas tego Wydarzenia.

Osoby uczestniczące w tym Wydarzeniu jako goście, to również osoby silnie osadzone w rozwoju osobistym, świadomym biznesie i ukierunkowanym życiu zawodowym. To również osoby, które szukają nowych, ciekawych i często niestandardowych sposobów na dalszy rozwój, pracę czy biznes.WARTOŚCI PŁYNĄCE Z WYDARZENIA:
- każdy z uczestników Wydarzenia otrzyma Folder Biznesowy, który będzie cennym przewodnikiem do ewentualnej dalszej współpracy i kontaktu
- program wydarzenia opiera się o wartościowe wystąpienia wszystkich Partnerów współtworzących Wydarzenie
- przygotowana została strefa promocji i sprzedaży Partnerów współtworzących Wydarzenie oraz  strefy rozmów i dyskusji do zbudowania relacji i pozyskania kontaktów
- znakomici Kucharze i Cukiernicy Hotelu Sopot Marriott uraczą nas wykwintnymi daniami kuchni sródziemnomorskiej oraz wyszukanymi deserami
- całości dopełnią wizualne i słuchowe doznania, których dostarczą nam Artyści biorący udział w tym Wydarzeniu
- nie zabraknie również niespodzianek i prezentów od naszych Partnerów i Sponsorów
 
Partnerami Wydarzenia w V EDYCJI - SIŁA LUDZI Z PASJĄ! są:
BRENDLER Jewellery, to autorska biżuteria artystyczna wykonana z naturalnych kamieni szlachetnych i szlachetnych metali. Unikatowe projekty oraz nieoczywiste połączenia kamieni, to wyróżnik pracy artystki Patrycji Brendler

HOTEL Sopot MARRIOTT Resort & SPA, to obiekt przepięknie usytuowany nad samą plażą w Sopocie, wysoki standard obiektu i usług biznesowych oraz wypoczynkowych i rekreacyjnych.
Dealer BMW Zdunek, to autoryzowany Dealer BMW i MINI w Trójmieście i Olsztynie. Od 10 lat w świecie BMW a od 40 lat w branży motoryzacyjnej, zatrudnienia blisko 500 osób i jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm motoryzacyjnych w województwie pomorskim. W Grupie Zdunek znajduje się również marki: Renault, Dacia, Citroen, Nissan, Peugeot, DS oraz Premium Jaguar i Land Rover.

BRODATY GRAFIK, to marka i firma kreatywnego designera i  grafika Krzysztofa Himkowskiego,  specjalizującego się w motion design, czyli wprawianiu grafiki w ruch oraz animowaniem jej. Niestandardowe pomysły, niepowtarzalne projekty oraz otwarta i satysfakcjonująca komunikacja w pracy, to wyróżnik jego warsztatu pracy.

Meble KLER, to meble zaprojektowane z klasyczną elegancją i wykonane z kunsztem według najwyższych standardów rzemiosła. Na sukces firmy pracują projektanci z Włoch, Francji i pozostałych krajów Europy. Opracowywane wzory wdrażane są w Dobrodzieniu - z właściwym marce Kler rzemieślniczym kunsztem i z wykorzystaniem najlepszych szlachetnych materiałów.

Anna Binek DXN, to lider Triple Diamond międzynarodowej Firmy DXN w branży health & wellness. DXN to największy na świecie producent grzybów prozdrowotnych reishi oraz spiruliny.
Danuta Uljasz, to przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu nowych biznesów w wielu branżach. Twórca prestiżowych Przedszkoli Montessori. Aktualnie prężnie działająca firma w branży nieruchomości na Cyprze.

Sylwia Kulaszewicz to, Stylistka, Doradca Wizerunku i Kreatorka Stylu. W swojej pracy dba o wizerunek kobiet i mężczyzn traktując  każdego klienta indywidualnie i znajdując jego unikalne wyróżniki, po to aby mógł zostać zapamiętany. Pracuje z klientem indywidualnie: udzielając konsultacji wizerunkowych, oferując przegląd garderoby z analizą kolorystyczną oraz pomoc w zakupach. Prowadzi szkolenia dla firm z zakresu wizerunku biznesowego oraz warsztaty dla kobiet. Współpracuje z wieloma polskimi markami, agencjami reklamowymi, występuje jako ekspert modowy w programach telewizyjnych, jest prelegentką na konferencjach.

Wioletta Bertołd  VB Styl, to Wizażystka makeup & stylist hair. W swoim  portfolio ma  liczne makijaże zarówno sceniczne, sesyjne jak i również  mocno spersonalizowane. Na potrzeby obsługi dużych wydarzeń tworzy profesjonalne strefy wizażu, przygotowuje również prelegentów do wystąpień na konferencjach, kongresach - wykonując makijaże biznesowe. Prowadzi szkolenia indywidualne oraz dla firm z zakresu makijażu biznesowego. Wszechstronna, wielozadaniowa zorientowana na innowację i rozwój.

Ewa Lamża to, Ekspert ds. metali szlachetnych i inwestycyjnych, certyfikowany Partner firm Auvesta Edelmetalle AG oraz SMH GmBH. W oparciu o prawdziwe wartości pomaga tworzyć trwałe, złote fundamenty w obszarze kupowania i posiadania złota, srebra, platyny oraz palladu.
Justyna Stachowska Projekt Kwiaty, to mistrzyni florystyki, artystka, której warsztatem pracy oprócz kompozycji z kwiatów ciętych jest aranżacja zieleni. Stworzyła aranżacje zieleni dla światowej marki Dior. Współpracuje z wieloma restauracjami, hotelami oraz salonami motoryzacyjnym. Oryginalność i wyjątkowość  jej projektów została nagrodzona wyróżnieniem Magazynu VOUGE dla jednej z najlepszych pracowni florystycznych w kraju i otrzymała Certyfikat najwyższej jakości Oasis Florist Products. Twórca i realizator warsztatów florystycznych.

Wiktoria Gorczyca, to artystka muzyk, kompozytor i autorka tekstów. Wszechstronnie uzdolniona wokalnie piosenkarka, która zachwyca swą ciemną barwą i silnym głosem, w którym ukazuje się naturalny feeling jazzowy. Delikatna, subtelną i niezwykle zmysłowa a przy tym charyzmatyczna, zdecydowana i pewna swej naturalnej wolności muzycznej artystka.

Alicja Walczak, to artysta malarka, fotografik, dziennikarka oraz autorka wielu zbiorowych plenerów i wystaw malarskich zarówno w kraju jak i za granicą. Jej prace znajdują się w kolekcjach ludzi na całym świecie. Specjalizuje się w malarstwie sztalugowym, w którym przekazuje głębie swoich doznań związanych z pięknem otaczającego świata, podróży oraz rozwoju duchowego. Prace wykonywane są w technice mieszanej olejnej bądz akrylowej.

Prestige Photo, to kreatywny zespół profesjonalnych fotografów z wieloletnim doświadczeniem. Ich portfolio obejmuje fotografię portretową, produktową i kulinarną, dokumentację wydarzeń oraz produkcję filmów reklamowych na potrzeby serwisów internetowych i telewizyjnych.  Wszechstronne umiejętności i szczególne kompetencje,  wykorzystują do tworzenia wizerunku ludzi, firm i instytucji, dzięki którym zapewniają swoim klientom wizualną treść dla kampanii reklamowych.

Robert Silski, to dziennikarz, prezenter, konferansjer i wykładowca akademicki. Z wykształcenia politolog związany z mediami, PR i HR. Od wielu lat zawodowo związany z dziennikarstwem radiowym. Przepiękna barwa głosu, merytoryczność i lekkość wypowiadania się, wspaniała komunikacja i otwartość do ludzi,   czyni go niezwykle docenianym i szanowanym specjalistą w swojej branży.

Agata Jabłońska, to profesjonalny fotograf z ogromnym warsztatem wykonanych sesji, zdjęć beauty i fasinon oraz zdjęć z pokazów i eventów. W jej portfolio znajduje się wiele sesji do światowych magazynów mody i wielu prestiżowych kampanii reklamowych. Pracowała z wieloma znanymi fotografami oraz modelkami i znanymi ludzmi ze świata mody, sztuki i kultury,
 
Patroni Medialni:
Prestiż Magazyn Trójmiejski
Express Biznesu
Magazyn Pomorski
Trojmiasto.pl
Zatoka Piękna
 
Otwórzmy się na relacje, otwórzmy się na biznes!

Opinie (1) 3 zablokowane

  • uuuu... Alicja Walczak wielką artystką jest jak widać xD

    • 11 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Bierecki

Grzegorz Bierecki urodzony 28 października 1963 roku. Od 1990 prezes Fundacji na Rzecz Polskich...