stat
Impreza już się odbyła

Skazani na zyski - spotkanie z Piotrem S. Wajdą

Jeśli rozsądek podpowiada Ci, że w obecnych czasach "coś jest nie tak", to właśnie teraz jest czas żeby poznać prawdę.

8 lipca - 31 sierpnia 2021

Gdynia,
bilety 30 zł
wrz 5

niedziela, godz. 18:00

bilety 50 zł
Poznaj wyjątkowe możliwości bezpiecznego i poufnego budowanie majątku! Zobacz jak robiąto rozsądni przedsiębiorcy.

Dowiedz siędlaczego banki centralne od lat zwiększająilości złota nie zważając na cenę.

Spotkanie poprowadzi Piotr S. Wajda -Myśliciel, Wizjoner i Strateg. Student słowa i sztuki myślenia. Badacz i propagator wolności. Wywodzący sięz rynku niemieckojęzycznego finansista, z doświadczeniem ponad 12 000 indywidualnie i osobiście przeprowadzonych rozmów z klientami. Manager międzynarodowych struktur oraz szkoleniowiec, wykładowca i trener biznesu. Inwestor, założyciel oraz udziałowiec wielu spółek zagranicznych. Mieszkając od 1990 roku poza granicami Polski, zdobywałzawodowe doświadczenie w Niemczech, Szwajcarii i Liechtensteinie.

Publicysta i autor bestsellerów; "Strategia Prze-Myślenia", "Skazani na Zyski", "Żyjesz jużczy tylko jesteś?", i niemalejącego na swojej popularności od roku 2013-"Podatek od Złudzeń".

Od roku 2005, po zakończeniu kariery zawodowej jako finansista, działa na terenie EuropyŚrodkowo-Wschodniej, edukując z tematów fizycznej ekonomii, systemu finansowo-monetarnego oraz inwestycji w prawdziwe, fizyczne wartości. Jako Finansista i Inwestor nie myśli kwartalnie, tylko pokoleniowo. Obroty 21 zagranicznych firm, w których jego prywatna Fundacja jest strategicznym udziałowcem, dalece przekraczają 10-ciocyfrowe kwoty w walucie€uro.Branżowi znawcy nazywajągo"SzarąEminencją świata metali inwestycyjnych

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Sławomir Kądziela

Od 2008 roku związany z rozwojem usług inżynierskich, serwisowych i informatycznych SESCOM SA...