Wydarzenie

stat

Strefa UX. Konsultacje

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
16 stycznia 2018 (wtorek)
godzina:
17:00 - 19:00
miejsce:

PPNT Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
bilety:
wstęp wolny - szczegóły w opisie

Podstawowe założenia, jak projektować "na legalu" czyli zgodnie z prawem, powinien znać każdy projektant UX. Jednak w świetle wprowadzanych ciągle zmian wiedzę tę warto aktualizować. Zapraszamy Was na konsultacje indywidualne, podczas których Zosia Babicka - Klecor z prawniczego startupu Legal Geek podzieli się wskazówkami, jak powinniście tworzyć swoje projekty stron i aplikacji by były zgodne z prawem.O prowadzącej:

Zofia Babicka-Klecor - założycielka Legal Geek, prawniczka. Ekspert w prawnych aspektach e-commerce i świadczenia usług drogą elektroniczną. Posiada doświadczenie jako prawnik w spółce ICT, administracji publicznej oraz kancelarii radcowskiej. Jest autorką artykułów o prawnej stronie prowadzenia biznesu w Internecie, m.in. w serwisie AntyWeb, a także praktycznych przewodników dla przedsiębiorców z serii Law-how®, wydawanych przez Legal Geek.

Spotkanie odbywa się w ramach comiesięcznego cyklu Strefa UX - warsztatów i prelekcji dla osób zainteresowanych tematyką projektowania produktów i usług zorientowanych na użytkownika.
Informacja o biletach:
obowiązują zapisy: https://uxnalegalu-konsultacjekopia1.evenea.pl/?source=evenea-directory
Darmowe konsultacje uroginekologiczne

10 lipca - 31 sierpnia 2018, godz. 8:00 - 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Bezpłatne konsultacje rzecznika patentowego

w każdą środę (do 25.07), godz. 8:00 - 14:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij