Trójmiejska spółka przejmuje serwis Kontomierz

Trójmiejska spółka Finelf kupiła serwis do zarządzania finansami osobistymi - kontomierz.pl.
Trójmiejska spółka Finelf kupiła serwis do zarządzania finansami osobistymi - kontomierz.pl. źródło: kontomierz.pl

Sopocka spółka - Finelf - sfinalizowała zakup serwisu kontomierz.pl. Sprzedającym była firma Kontomatik zajmująca się rozwiązaniami technologicznymi opartymi na otwartej bankowości. Kontomierz został założony w 2009 roku i jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania finansami osobistymi w Polsce.Niskie stopy i wysoka inflacja. Koszty kredytu pójdą w końcu w góręFinelf to firma specjalizująca się w ułatwianiu podejmowania decyzji gotówkowych. Jej portfolio obejmuje głównie pośrednictwo usług i produktów z szeroko pojętej branży finansowej w Polsce i za granicą. Spółka jest właścicielem międzynarodowej grupy porównywarek internetowych, m.in. porównywarki finansowej Czerwona-Skarbonka.pl.

Doradztwo finansowe w Trójmieście- Przez ostatnie lata przejęty przez nas serwis nie był rozwijany, więc zdecydowaliśmy się go zakupić i zainwestować w jego rozwój. Nasze plany to na samym początku odświeżenie wyglądu serwisu oraz stworzenie aplikacji na iOS i Android z pełnymi funkcjonalnościami wersji desktopowej. W kolejnym kroku skupimy się na rozwoju nowych funkcji serwisu, które pomogą użytkownikom w jeszcze lepszym zarządzaniu prywatnymi finansami i oszczędzaniu. Nie wykluczamy również rozwoju za granicą - mówi Stanisław Duda, prezes zarządu Finelf.

44 proc. Polaków żyje z dnia na dzień i nie ma oszczędnościKontomierz to serwis internetowy, który ułatwia analizę środków finansowych zgromadzonych na kilku kontach bankowych, a także zasobów gotówkowych.

Opinie (1)

  • tez mi wiadomosc

    codziennie sprzedaje serwisy firmom

    • 0 6

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Justyna Kowalczyk

Prezes zarządu OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.. Absolwentka Wydziału Finansów i Rachunkowości...

Najczęściej czytane