• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trzeci raz szukają prezesa Energi. Znów nikogo nie wybrano

erka
29 kwietnia 2024, godz. 12:25 
Opinie (88)
To już trzeci konkurs na prezesa Energi. To już trzeci konkurs na prezesa Energi.

Ogłoszono trzeci już konkurs na prezesa i dwóch wiceprezesów Energi. W dwóch poprzednich konkursach nie potrafiono wybrać kandydatów na to stanowisko.
Pierwszy konkurs, ogłoszony w lutym 2024 r., został zakończony bez rozstrzygnięcia. Na początku kwietnia 2024 r. ogłoszono kolejny konkurs na członków zarządu Energi. Jednak ponownie nikogo nie wybrano.Znów szukają prezesa i wiceprezesów Energi29 kwietnia 2024 r. ogłoszono trzeci już konkurs. Poszukiwany jest prezes zarządu oraz dwóch wiceprezesów. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 maja 2024 r. Otwarcie zgłoszeń nastąpi w tym samym dniu. Rozmowy kwalifikacyjne odbywać się będą od 15 maja 2024 r. w biurze spółki w Warszawie.Zmiany w zarządzie energetycznej grupyW połowie kwietnia 2024 r. Rada Nadzorcza Energi powołała dwóch wiceprezesów Energi. Roman Szyszko jest związany z branżą energetyczną, był już wiceprezesem Energi. Stracił to stanowisko w 2015 r. Sławomir Staszak jest prawnikiem, specjalizuje się w obsłudze podmiotów z branży energetycznej oraz portowej.
erka

Miejsca

  • Energa Gdańsk, al. Grunwaldzka 472

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (88)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Artur Jadeszko

Od 2006 roku prezes zarządu ATC Cargo SA, spółki notowanej na NewConnect, alternatywnym systemie obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Studiował na Wydziale Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku kariery zawodowej związany z branżą TSL. Jako przewodniczący Komisji Celnej w Polskiej Izbie Spedycji i Logistyki był uczestnikiem wielu projektów realizowanych przy współudziale Izby Celnej w Gdyni oraz Ministerstwa Finansów. Jest...

Najczęściej czytane