• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Tydzień Przedsiębiorczości (1 opinia)

Doradztwo w zakresie możliwości finansowania na rozwój działalności innowacyjnej, dni otwarte Wirtualnego Biura oraz wizyty studyjne młodzieży to propozycje Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która po kolejny włącza się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

w każdy wtorek (do 05.12)

Gdańsk
Wstęp wolny
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt, który promuje świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest w ponad 170 krajach świata już od 2008 roku. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, której celem jest m.in. tworzenie atrakcyjnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości i napływu nowych inwestycji, jako partner Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jak co roku aktywnie włącza się w organizację wydarzenia proponując:

1. Dni otwarte wirtualnego biura Gdańskiego Parku Naukowo - Technologicznego - w dniach 18-19 listopada 2019r. (godz. 10.00-13.00) zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z działalnością Wirtualnego Biura GPN-T.

Wirtualne Biuro to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy prowadzą działalność nie wymagającą stałego adresu, bądź dla tych, którzy nie chcą na początku swojej działalności gospodarczej ponosić kosztów wynajmu.

Jeśli chcą Państwo poznać, wszystkie korzyści płynące ze współpracy z nami, serdecznie zapraszamy! Wydarzenie ma charakter otwarty, nie prowadzimy rejestracji
Kiedy? - 18 oraz 19 listopada 2019 r., godz. 10.00-13.00,
Gdzie? - W Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym, Budynek B, Wirtualne Biuro, sala 1.13.2 parter, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk.
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Gdański Park Naukowo - Technologiczny są organizatorami wydarzenia.
Link do wydarzenia.

2. Doradztwo w zakresie możliwości finansowania na rozwój działalności innowacyjnej - w ramach Punktu Informacyjno-Konsultacyjnego, wznawiamy wsparcie dla firm związane z pozyskaniem dofinansowania na rozwój działalności innowacyjnej. Informacji udzielać będzie doświadczony pracownik Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na co dzień zajmujący się zarządzaniem projektami unijnymi oraz świadczeniem usług doradztwa biznesowego. Rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości i udzielimy cennych porad.

Konsultacje mają charakter otwarty, nie jest prowadzona rejestracja. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!
Kiedy? - 18 listopada 2019 r., godz. 9.00 - 11.00,
Gdzie? - w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym,
Budynek B, sala 0.49. parter, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk.
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Gdański Park Naukowo - Technologiczny są organizatorami wydarzenia.
Link do wydarzenia.

3. We do IT - to wydarzenie o formule warsztatowo-konkursowej dla studentów i świeżo upieczonych absolwentów kierunków związanych z branżą IT i inżynierii. "We do IT" - to skarbnica wiedzy jak założyć firmę i wprowadzić produkt na rynek. Po zakończeniu warsztatów eksperckich (23-24.11), w trakcie których uczestnicy wymyślą swój produkt lub usługę, odbędzie się Gala Finałowa (28.11). W trakcie Gali Finałowej odbędzie się panel dyskusyjny pt. "AI z We do IT" oraz rozstrzygnięcie konkursu."

Autorem projektu jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto, partnerami wydarzenia Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Gdański Park Naukowo - Technologiczny.
Kiedy? - 23 oraz 24 listopada 2019 r., od godz. 9.50,
Gdzie? - W Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk.
Na wydarzenie obowiązuje rejestracja, liczba miejsc ograniczona!
Wszystkie niezbędne informację znajdują się na stronie.

4. Morskie Kompetencje - wizyta studyjna dla młodzieży w ramach realizowanego przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny oraz Zakład Ochrony Środowiska Instytutu Morskiego w Gdańsku projektu "Morskie Kompetencje". Celem projektu jest wsparcie młodych ludzi w wyborze dalszej ścieżki kształcenia, a także przybliżenie zakresu działań laboratorium specjalizującego się w badaniach dla gospodarki morskiej. Podczas wizyty uczniowie będą mieli okazję:
• Zobaczyć jak działa Gdański Park Naukowo-Technologiczny,
• Poznać możliwości i zadania Zakładu Ochrony Środowiska Instytutu Morskiego,
• Zobaczyć pracę analityka chemicznego - wizyta w Instytucie Morskim,
• Dowiedzieć się kogo obecnie poszukuje rynek pracy związany z gospodarką morską,
• Zapoznać się z zasadami tworzenia i działania start-upów.

Kiedy? - 22 listopada 2019 r., godz. 12.30,
Brak wolnych miejsc.
Link do wydarzenia.

5. Firmy GPNT widziane oczami dziecka - wizyta grupy dzieci w Wirtualnym Biurze w ramach projektu "Firmy GPN-T widziane oczami dziecka", który Gdański Parku Naukowo - Technologiczny realizuje wraz z Niepublicznym EduPrzedszkolem. Spotkania w ramach projekty mają na celu pokazanie dzieciom działalności firm Parowych oraz wytłumaczenie na czym polega przedsiębiorczość.
Kiedy? - 19 listopada 2019 r., godz. 12.30,
Wydarzenie ma charakter zamknięty.
Link do wydarzenia.

6. Kwalifikacje dla Pomorzan - to projekt realizowany w ramach Osi Priorytetowej 5. Zatrudnienie, Działania 5.5 Kształcenie ustawiczne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 -2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem projektu jest stworzenie oferty edukacyjnej służącej poprawie sytuacji na rynku pracy 438 osób (129K, 309M) pracowników MMŚP i podmiotów ekonomii społecznej (PES), w wieku aktywności zawodowej z woj. pomorskiego, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności i kompetencji, realizowane w oparciu o popytowy model świadczenia wysokiej jakości usług edukacyjnych, poprzedzone analizą potrzeb edukacyjnych poszczególnych uczestników.
Kiedy? - 23 oraz 24 listopada 2019 r.,
Wydarzenie ma charakter zamknięty.

Informacja o biletach

- na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc

Opinie (1)

 • A było coś tam o pożyczkach i stronach typu Sprint Cash? Teraz masa osób się tym zachwyca

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

 • W pogoni za jednorożcem. Czy warto inwestować w polskie start-upy?

  W pogoni za jednorożcem (9 opinii)

  Jednorożec jest potężny, posiada ogromne możliwości i jest wart miliardy. Nie...

Ludzie biznesu

Monika Płocke

Banking Technology, Head of Change and Technology Capabilities w Nordea Bank AB. Absolwentka...