Inwestycje biurowe i magazynowe

Bałtyckie Centrum Biznesu

BCB Business Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
miejsce:
ul. Azymutalna mapa
deweloper:
Bałtyckie Centrum Biznesu
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od 2010 r. do 2015 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
BCB Business Park to nowoczesny kompleks biurowy, który powstaje na powierzchni 11 hektarów - w sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Bliskość obwodnicy trójmiejskiej pozwala na komfortowy dojazd do innych dzielnic aglomeracji. W przyszłości tuż obok zlokalizowany będzie Przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej. Duży nacisk przy projekcie kompleksu położono na odpowiednią ilość miejsc parkingowych - w parkingach podziemnych jak i naziemnych.

Czterokondygnacyjne budynki zostały zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalny komfort przyszłym pracownikom. Ich kształt z lotu ptaka przypominający literę H, pozwoli na wydzielenie dwóch dziedzińców - mniejszego, będącego wejściem do budynku oraz większego - wewnętrznego.

Pierwszy budynek o powierzchni 9 250 m kw. został już oddany do użytku. Najemcy mają tu do dyspozycji powierzchnie już od 50 m kw. Korzystać mogą także z profesjonalnej sali konferencyjnej i restauracji.

W ramach projektu, oprócz budynków biurowych, powstanie hotel oraz centrum usług towarzyszących. Na terenie kompleksu przewidziano również przestrzeń rekreacyjną w postaci małego oczka wodnego oraz urządzonej zieleni.

Wszystkie budynki powstają w klasie biurowej A, wyposażone są w nowoczesny system klimatyzacji i wentylacji, system podnoszonych podłóg, telewizji przemysłowej CCTV, sygnalizacji pożaru SSP, okablowanie strukturalne i szybkobieżne windy.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Dodaj zdjęcie
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 13)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Moim zdaniem

Strefa start-up