Inwestycje biurowe i magazynowe

BCB Business Park

BCB Business Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
miejsce:
ul. Azymutalna mapa
deweloper:
BCB Business Park
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od 2010 r. do IV kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
BCB Business Park to nowoczesny kompleks biurowy, który powstaje na powierzchni 17 hektarów - w sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Bliskość obwodnicy trójmiejskiej pozwala na komfortowy dojazd do innych dzielnic aglomeracji. Tuż obok zlokalizowany jest Przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej. Duży nacisk przy projekcie kompleksu położono na odpowiednią ilość miejsc parkingowych - w parkingach podziemnych jak i naziemnych.

Czterokondygnacyjne budynki zostały zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalny komfort przyszłym pracownikom. Ich kształt z lotu ptaka przypominający literę H, pozwoli na wydzielenie dwóch dziedzińców - mniejszego, będącego wejściem do budynku oraz większego - wewnętrznego.

Pierwszy budynek o powierzchni 9 250 m kw. został oddany do użytku w 2012 roku. Najemcy mają tu do dyspozycji powierzchnie już od 50 m kw. Korzystać mogą także z profesjonalnej sali konferencyjnej i restauracji.

W ramach projektu, oprócz sześciu budynków biurowych, powstanie także sześć BTS-ów (każdy ma mieć ok. 5 tys. m kw.), budynek magazynowo-logistyczny, obiekt rekreacyjny, cztery budynki handlowo-usługowe oraz obiekt gastronomiczny. Na terenie kompleksu przewidziano również przestrzeń rekreacyjną - przy pierwszym budynku powstało oczko wodne, przy drugim zaprojektowano ogród japoński.

Wszystkie budynki powstają w klasie biurowej A, wyposażone są w nowoczesny system klimatyzacji i wentylacji, system podnoszonych podłóg, telewizji przemysłowej CCTV, sygnalizacji pożaru SSP, okablowanie strukturalne i szybkobieżne windy.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:
Dodaj zdjęcie

Opinie (13)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.