Inwestycje biurowe i magazynowe

miejscowość:
Gdańsk Młyniska
dzielnica:
Młyniska
miejsce:
ul. Doki
deweloper:
Stocznia Cesarska Development
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do III kw. 2020 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Dyrekcja to zabytkowy budynek na postoczniowych terenach w Gdańsku. Znajduje się on na obszarze, który w ciągu najbliższych lat przechodził będzie znaczące zmiany - zabytkowe budynki będą remontowane i przystosowywane do nowych funkcji usługowych, planowana jest także budowa nowej zabudowy mieszkaniowej. W efekcie powstać ma tu nowa dzielnica Gdańska, która osobom, które będą tu mieszkać i pracować zapewnić ma kompleksową infrastrukturę.

Lokalizacja Dyrekcji zapewnia łatwy dojazd do niej zarówno samochodem (powstała w ostatnich latach ul. Popiełuszki), jak i środkami komunikacji miejskiej. Sąsiedztwo Europejskiego Centrum Solidarności, sali BHP, a także historia samego budynku Dyrekcji sprawiają, że miejsce to ma wyjątkowe znaczenie.

Jednocześnie wnętrza Dyrekcji po przeprowadzonym pod nadzorem konserwatora remoncie nie stracą historycznego wyglądu i elementów wykończeniowych, których część pamięta jeszcze końcówkę XIX wieku. Przeprowadzone prace i rearanżacja spowodują jednak, że standard budynku zostanie dostosowany do dzisiejszych wymogów.

W budynku dostępna będzie zróżnicowana powierzchnia biurowa, w tym - na najwyższych piętrach budynku - przestrzeń co-workingowa. Wnętrza są dostosowywane do potrzeb mniejszych firm i start-upów. Wprowadzone zostaną wspólne udogodnienia takie jak współdzielone sale konferencyjne, strefy relaksu, kawiarnia, kuchnie, a nawet powierzchnia na organizację różnego rodzaju wydarzeń.

Komercjalizacją budynku na wyłączność zajmuje się międzynarodowa firma doradcza Cushman&Wakefield
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Słupski

Od 1995 roku prezes zarządu ARGO w Gdańsku. Jest doktorem nauk ekonomicznych, stopień uzyskany na...