• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Flex Gdańsk BCL

typ zabudowy
magazynowa, powierzchnia biurowa
realizacja
do IV kw. 2020 r. zakończona
metraż
700 do 14750 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Hale magazynowo-biurowe powstają zaledwie kilka kilometrów od portu północnego DCT. Miejsce to jest doskonale połączone z trasą S7 i autostradą A1. Tuż obok inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia łatwy, codzienny dostęp dla pracowników.

W ramach inwestycji powstają hale magazynowe-biurowo-usługowe o wysokości składowania do 10 m. Każdy budynek podzielony jest na odrębne, niezależne segmenty na które składa się magazyn o powierzchni 700 m kw. i biuro wielkości 125 m kw. Każdy taki typowy segment może posiadać funkcję magazynową lub usługową nie stwarzającą zagrożenia dla środowiska. Możliwe jest tu np. prowadzenie serwisu naprawczego sprzętu elektronicznego, działalności montażowej stosującej nowoczesne technologie czystej produkcji elektroniki, automatyki, robotyki i inżynierii oraz lokalizacja funkcji uzupełniających związanych z funkcją podstawową.

Całkowita powierzchnia inwestycji to 24 869 m kw., a całkowita powierzchnia do wynajęcia: 14 756,67 m kw. (w dwóch halach po 7331 i 7424 m kw.).

Na terenie inwestycji powstaje 138 miejsc parkingowych, a także 14 miejsc dla TIR-ów. Na terenie możliwe jest rozformowywanie kontenerów o nadmiarowej wadze. Właściciel zapewnia także możliwość dostępu do nabrzeża z załadunkiem na jednostki obsługujące porty morskie.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Ludzie biznesu

Piotr Podleśny

Sprawował funkcję Prezesa ATENY w latach 2007-2014. Doskonale zna branżę ubezpieczeniową -...

Najczęściej czytane