• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdynia Business Week 2017

Gdynia Business Week to intensywny sześciodniowy kurs, wzorowany na amerykańskim programie szkoły letniej Washington Business Week i prowadzony w języku angielskim przez instruktorów Washington Business Week oraz liderów biznesu ze Stanu Waszyngton (USA). Program realizowany jest przez Urząd Miasta Gdyni we współpracy z amerykańską organizacją Foundation for Private Enterprise Education, będącą pomysłodawcą amerykańskiej edycji programu pod nazwą Washington Business Week. Gdyńska edycja programu organizowana jest na terenie III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.

mar 2

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 15 zł
przedsprzedaż 10 zł
mar 9

sobota, godz. 12:00

Wstęp wolny
Gdynia Business Week to program edukacyjny dla młodzieży związany z praktycznym nauczaniem podstaw przedsiębiorczości. W trakcie warsztatów uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (liceów i techników) wraz ze swoimi zagranicznymi rówieśnikami zapoznają się z zasadami funkcjonowania firm oraz zdobycia umiejętności związanych z efektywnym prowadzeniem biznesu. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim. Uczniowie są dzieleni na grupy, którym towarzyszą opiekunowie - nauczyciele z gdyńskich szkół oraz mentorzy biznesowi z firm amerykańskich.

Od 2012 r. w ramach Gdynia Business Week organizowany jest też kurs zaawansowany, adresowany do absolwentów kursu podstawowego: starszych uczniów i studentów. Gdynia jest jedynym miastem w Polsce organizującym Advanced Business Week. O udział w nim mogą starać się absolwenci wszystkich polskich edycji programu.

W ośmiu dotychczasowych edycjach Gdynia Business Week uczestniczyło ponad 700 młodych ludzi z Polski, a także kilkudziesięciu uczniów ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Gruzji i Białorusi.

PROGRAM

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Hanna Kąkol

Od 1999 r. dyrektor zarządzający firmy Perfect Consulting, która powstała z jej inicjatywy....