stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdynia Business Week 2017

Gdynia Business Week to intensywny sześciodniowy kurs, wzorowany na amerykańskim programie szkoły letniej Washington Business Week i prowadzony w języku angielskim przez instruktorów Washington Business Week oraz liderów biznesu ze Stanu Waszyngton (USA). Program realizowany jest przez Urząd Miasta Gdyni we współpracy z amerykańską organizacją Foundation for Private Enterprise Education, będącą pomysłodawcą amerykańskiej edycji programu pod nazwą Washington Business Week. Gdyńska edycja programu organizowana jest na terenie III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.

lip 7

wtorek, godz. 14:00

Gdynia - Fikakowo, ul. Waleriana Szefki 2F/B1
bilety 200  zł
lip 14

wtorek, godz. 16:30

Gdynia -Fikakowo,
bilety 95  zł
Gdynia Business Week to program edukacyjny dla młodzieży związany z praktycznym nauczaniem podstaw przedsiębiorczości. W trakcie warsztatów uczniowie szkół ponadgimnazjalnych (liceów i techników) wraz ze swoimi zagranicznymi rówieśnikami zapoznają się z zasadami funkcjonowania firm oraz zdobycia umiejętności związanych z efektywnym prowadzeniem biznesu. Wszystkie zajęcia są prowadzone w języku angielskim. Uczniowie są dzieleni na grupy, którym towarzyszą opiekunowie - nauczyciele z gdyńskich szkół oraz mentorzy biznesowi z firm amerykańskich.

Od 2012 r. w ramach Gdynia Business Week organizowany jest też kurs zaawansowany, adresowany do absolwentów kursu podstawowego: starszych uczniów i studentów. Gdynia jest jedynym miastem w Polsce organizującym Advanced Business Week. O udział w nim mogą starać się absolwenci wszystkich polskich edycji programu.

W ośmiu dotychczasowych edycjach Gdynia Business Week uczestniczyło ponad 700 młodych ludzi z Polski, a także kilkudziesięciu uczniów ze Stanów Zjednoczonych, Rosji, Gruzji i Białorusi.

PROGRAM

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Mirosław Bieliński

Prezes firmy doradczej Stilo Horizon. Były prezes Grupy Energa. Po ukończeniu studiów...