stat

Lider z Sercem - We Lead! 8 - Konflikt

Kto ma rację, czyli o tym, jak skutecznie się komunikować i rozwiązywać konflikty. Z jednej strony, każdy z nas lubi mieć rację. Karmimy się tym, nawet jeśli się do tego nie przyznajemy. Dzięki temu czujemy się ważni i docenieni, a nasza samoocena rośnie. Zatem, jest o co zabiegać!

cze 1

poniedziałek, godz. 17:30

Online
Wstęp wolny

w każdy wtorek (od 02.06 do 23.06.2020)

Gdańsk
bilety 400 zł
Z drugiej jednak strony, przez udowadnianie kto ma rację, nasze rozmowy tracą na efektywności. Bronimy naszego status quo. Nie skupiamy się na meritum i, niestety, nie skupiamy się też na rozmówcy. I mamy kryzys.

Program
17:15-17:30 Rejestracja uczestników
17:30-18:00 Natalia Lach - Przez rozmowę do efektywnego zarządzania. O NVC, czyli o Nonviolent Communication.
18:00-18:30 Magda Bellwon - Siła złego na jednego, czyli jak radzić sobie w kryzysie.
18:30-20:00 Panel dyskusyjny i networking


O co zadbać, aby nasza rozmowa z drugim Człowiekiem nie była toksyczna? Jak budować przestrzeń porozumienia w zespole? Czy konflikt to samo zło? Czy to dobrze, jeśli w zespole nikt się nie kłóci? Czy to prawda, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje? Co mają do tego żyrafy?

W czwartek 24. października w Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się 8. spotkanie z cyklu We Lead!, organizowane przez zespół Lidera z sercem. Tym razem prelekcje i panel dyskusyjny będą dotyczyły ważkiego tematu, jakim jest komunikacja. O tym, jak prowadzić efektywny dialog, jak tworzyć przestrzeń do porozumienia w zespole oraz jak sprawić, aby konflikt był twórczy, opowiedzą nam Magdalena Bellwon oraz Natalia Lach. Spotkanie zakończy panel dyskusyjny, w trakcie którego nasze prelegentki odpowiedzą na pytania słuchaczy.

Szczegółowy program oraz informacje o zapisach dostępne są na stronie wydarzenia: https://lider-z-sercem.pl/we-lead-8/

Lider z sercem o sobie:
Jesteśmy organizacją non-profit skupiającą liderów i managerów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje w obszarze przywództwa. Prowadzimy spotkania w różnych formułach, tak aby móc wspierać liderów w szerokim zakresie kompetencji. Nasza seria We Lead! podaje wiedzę na poziomie ogólnym, dostępną dla każdego. Wyjaśnia i omawia zagadnienia z perspektywy teoretycznej, okraszone jednak masą przykładów z życia wziętych. Dla tych, którzy mają niedosyt po prelekcjach, prowadzimy serię spotkań We Talk!. Jest to forma warsztatowa, która pozwala uczestnikom przećwiczyć określone umiejętności i pokazuje, jak zastosować je w praktyce. Na koniec jest jeszcze nasza seria We Café! czyli spotkania w celu wymiany wspólnych doświadczeń, przestrzeń do omówienia tego, co nam się udało z sukcesem wdrożyć, ale też tego, co sprawia nam trudności. Spotykamy się po to, aby sobie wzajemnie pomagać i rozwijać się! Organizowane przez nas spotkania i warsztaty mają na celu kształtowanie postaw liderskich, poszerzanie kompetencji oraz ćwiczenie praktycznych umiejętności i wymianę doświadczeń.

Informacja o biletach

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują jednak zapisy.

Rejestracja:
https://evenea.pl/event/welead8/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....