• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Scandinavian IT Night

Już po raz 6. najlepsze skandynawskie firmy z Trójmiasta połączą siły, aby zgromadzić ekspertów i entuzjastów nowoczesnych technologii podczas Scandinavian IT Night 2024, które odbędzie 16 kwietnia w sopockim Sheratonie. Formuła kilkugodzinnego wydarzenia obejmuje współpracę sześciu partnerów: Arla, Banqsoft, DNV, Nordea, Volue, oraz Invest in Pomerania. Firmowi przedstawiciele będą dostępni w specjalnie przygotowanych strefach w hotelowym foyer, a także podczas prezentacji dotyczących wybranego zagadnienia ze świata IT.

Mogłoby się wydawać, że organizacja eventu z potencjalnymi, branżowymi konkurentami jest przysłowiowym strzałem w kolano, ale kolejna edycja projektu jest dowodem na to, że to strzał w dziesiątkę. Nie boimy się siebie nawzajem. Wręcz przeciwnie. Integrujemy i edukujemy środowisko IT, wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami. Wszyscy gramy do jednej bramki - mówi Bartłomiej Gliński z DNV.

Tegoroczną, główną prelegentką konferencji jest Helen Russel, dziennikarka i autorka sześciu książek przetłumaczonych na 21 języków, skandynawska korespondentka The Guardian.

Helen pisze dla magazynów i gazet na całym świecie, w tym The Times i The Sunday Times, Telegraph, Independent, National Geographic, Wall Street Journal. Specjalizuje się w nordyckiej kulturze życia i pracy.

Czy czasy eldorado w IT faktycznie się skończyły? Nasza gościni opowie nam o pieniądzach, podatkach, a także o tym, jak wychować przyszłego Wikinga! Nie możemy się doczekać jej wystąpienia - mówi Kinga Urban z firmy Arla.

Oprócz części prezentacyjnej na uczestników czeka też tradycyjny quiz z nagrodami.

Nasze wydarzenie to idealny mix dobrego, branżowego towarzystwa, jedzenia i zabawy. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie, które potwierdza się w liście rejestracyjnej, dlatego warto zapisać się z wyprzedzeniem, bo liczba miejsc jest ograniczona - dodaje Małgorzata Legan z Nordei.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Obowiązują wcześniejsze zapisy online na stronie Scandinavian IT Night! (confetti.events).
Bądź na bieżąco z aktualnościami i obserwuj profile:
Facebook Scandinavian It Night Tricity | Facebook
LinkedIn https://www.linkedin.com/company/scandinavian-it-night-tricity

Przeczytaj także

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Artur Jadeszko

Od 2006 roku prezes zarządu ATC Cargo SA, spółki notowanej na NewConnect, alternatywnym systemie...