• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Scandinavian IT Night - noc ekspertów na północy Polski

2 kwietnia 2024, godz. 09:00 
Opinie (13)

Już po raz 6. najlepsze skandynawskie firmy z Trójmiasta połączą siły, aby zgromadzić ekspertów i entuzjastów nowoczesnych technologii podczas Scandinavian IT Night 2024, które odbędzie 16 kwietnia w sopockim Sheratonie.Formuła kilkugodzinnego wydarzenia obejmuje współpracę sześciu partnerów: Arla, Banqsoft, DNV, Nordea, Volue, oraz Invest in Pomerania. Firmowi przedstawiciele będą dostępni w specjalnie przygotowanych strefach w hotelowym foyer, a także podczas prezentacji dotyczących wybranego zagadnienia ze świata IT.

- Mogłoby się wydawać, że organizacja eventu z potencjalnymi, branżowymi konkurentami jest przysłowiowym strzałem w kolano, ale kolejna edycja projektu jest dowodem na to, że to strzał w dziesiątkę. Nie boimy się siebie nawzajem. Wręcz przeciwnie. Integrujemy i edukujemy środowisko IT, wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami. Wszyscy gramy do jednej bramki - mówi Bartłomiej Gliński z DNV.
Tegoroczną, główną prelegentką konferencji jest Helen Russel, dziennikarka i autorka sześciu książek przetłumaczonych na 21 języków, skandynawska korespondentka The Guardian. Helen pisze dla magazynów i gazet na całym świecie, w tym The Times i The Sunday Times, Telegraph, Independent, National Geographic, Wall Street Journal. Specjalizuje się w nordyckiej kulturze życia i pracy.

Scandinavian IT Night - noc ekspertów na północy Polski.

- Czy czasy eldorado w IT faktycznie się skończyły? Nasza gościni opowie nam o pieniądzach, podatkach, a także o tym, jak wychować przyszłego Wikinga! Nie możemy doczekać się jej wystąpienia - mówi Kinga Urban z firmy Arla.
Oprócz części prezentacyjnej na uczestników czeka też tradycyjny quiz z nagrodami.

- Nasze wydarzenie to idealny mix dobrego, branżowego towarzystwa, jedzenia i zabawy. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie, które potwierdza się w liście rejestracyjnej, dlatego warto zapisać się z wyprzedzeniem, bo liczba miejsc jest ograniczona - dodaje Małgorzata Legan z Nordea.
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Obowiązują wcześniejsze zapisy online na stronie Scandinavian IT Night! (confetti.events).

Bądź na bieżąco z aktualnościami i obserwuj profile:

Facebook Scandinavian It Night Tricity | Facebook

LinkedIn https://www.linkedin.com/company/scandinavian-it-night-tricity

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Scandinavian IT Night

konferencja

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (13)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Kazimierz Wierzbicki

Prezes zarządu i właściciel Grupy Trefl, w skład której wchodzą spółki zajmujące się produkcją i...

Najczęściej czytane