• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Śmiertelny wypadek w stoczni

Piotr Weltrowski
15 kwietnia 2024, godz. 11:00 
Opinie (128)
Do zdarzenia doszło na terenie stoczni przy ul. Przetocznej. Do zdarzenia doszło na terenie stoczni przy ul. Przetocznej.

Około godz. 6 rano na terenie stoczni działającej przy ul. PrzetocznejMapka w Gdańsku doszło do wypadku - osoba jadąca wózkiem widłowym potrąciła mężczyznę pracującego na terenie obiektu. W wyniku odniesionych obrażeń 37-letni mężczyzna zmarł. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Operator wózka był trzeźwy.O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Za zgłoszenie dziękujemy.

10:12 15 KWIETNIA

Wypadek w stoczni Montex (12 opinii)

Śmiertelny wypadek na terenie stoczni Montex na Przeróbce .
Śmiertelny wypadek na terenie stoczni Montex na Przeróbce .


Informacje próbowaliśmy potwierdzić bezpośrednio w stoczni, ale tam odmówiono nam komentarza.Niemniej fakt, że doszło do wypadku, potwierdzili nam policjanci. Przekazali nam, że do zdarzenia doszło około godz. 6 rano.

- Osoba obsługująca wózek widłowy potrąciła innego mężczyznę, który niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Operator wózka był trzeźwy. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracują policyjni technicy - mówi Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.
Zmarły miał 37 lat. Policjanci na razie nie zdradzają większej liczby szczegółów dotyczących zdarzenia.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (128)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Adam Kabat

Dyrektor operacyjny SESCOM (nadzoruje realizację kontraktów). Magister Inżynier Elektrotechniki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Gdańskiej. Od lat 90. kontynuuje doświadczenia w zarządzaniu z licznymi sukcesami z zakresu zwiększania poziomu sprzedaży w branży B2B, nawiązywaniu międzynarodowych relacji handlowych, pozyskiwania finansowania i współpracy typu venture capital oraz rozwiązywaniu problemów szybko rozwijających się organizacji.Ekspert w budowaniu zespołów managerskich i w...

Najczęściej czytane