Inwestycje biurowe i magazynowe

ALLCON Osiedla

Tarasy Bałtyku

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Przymorze
miejsce:
ul. Dąbrowszczaków Mapka
deweloper:
ALLCON Osiedla
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
43 do 166 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od III kw. 2018 r. do II kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana. Przyszli mieszkańcy będą mieli w zasadzie tuż obok domu ścieżki rowerowe, trasy do joggingu, place zabaw. Rowerem szybko można stąd dojechać na słynne molo w Sopocie bądź do centrum Gdańska.

W zasięgu niewielkiej wycieczki rowerowej od inwestycji znajdują się również najważniejsze centra biznesowe i handlowe Trójmiasta, Stadion Energa, hala Ergo Arena, sopocki hipodrom, korty tenisowe, marina, klub żeglarski.

Zaletą mieszkań w tym miejscu będzie na pewno nieprzesłonięty inną zabudową widok na zatokę i rozległa panorama miasta. Budynek będzie miał 13 kondygnacji, ma być wykończony materiałami wysokiej jakości, m.in. naturalnym kamieniem, szkłem oraz spandrelami (szklanymi panelami na elewacji, dzięki którym będzie ona zmieniać się w zależności od pory dnia i oświetlenia). Mieszkańcy budynku poruszać się będą przeszkloną windą, wejście prowadziło będzie przez reprezentacyjny hol wejściowy z recepcją, poczekalnią i miejscem spotkań na antresoli. Ta część wypełniona zostanie artystycznym wzornictwem, m.in. zawieszanymi, drewnianymi siedziskami w formie obręczy.

W podziemiu powstanie hala garażowa ze stanowiskami do szybkiego ładowania samochodów elektrycznych i komórkami lokatorskimi.

W budynku, poza mieszkaniami, znajdzie się także prywatne, zagospodarowane ciekawą zielenią patio o powierzchni 200 m kw., a także sala fitness, sala klubowa, siłownia, spa czy lokale usługowe. Wszystkie mieszkania będą miały swoje tarasy, balkony lub loggie. Za bezpieczeństwo odpowiadała będzie całodobowa ochrona i monitoring.

Poza mieszkaniami, z których będzie się rozciągał widok na zatokę, panoramę miasta lub wewnętrzne patio, na najwyższych piętrach powstaną także penthousy o powierzchni do 163 m kw.

Projekt inwestycji powstał w pracowni BJK Architekci.

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (42)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Kasprzak

Były prezes zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich. Na stanowiskach kierowniczych pracował...