stat
Impreza już się odbyła

XIX Spotkanie Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego Wspólna Kaczka 2018 (1 opinia)

Ponad 2000 osób, najwyższych rangą przedstawicieli biznesu morskiego z całej Polski i z zagranicy, głównie Europy zachodniej, oraz firm z nimi współpracujących, uczestniczy w dorocznym spotkaniu Wspólna Kaczka, odbywającym się tradycyjnie w drugi piątek października. Najbliższe, XIX Spotkanie Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego Wspólna Kaczka 2018 odbędzie się 12 października 2018.

Biznesowa Szybka Randka

lut 26

wtorek, godz. 09:00 - 12:00

Gdynia,
Wstęp wolny

Droga do sukcesu w biznesie

mar 8

piątek, godz. 18:00 - 19:00

Gdańsk, Beniowskiego 1/60
Wstęp wolny


Spotkanie organizowane jest od roku 2000, najpierw w Gdańsku a od roku 2009 w Gdyni przez NAMIARY Sp. z o.o. Obecni są na nim przedstawiciele najwyższych władz państwowych, regionalnych i miejskich. Tak liczna i reprezentatywna obecność podkreśla wagę i znaczenie spotkania, na którym pod jednym dachem zasiadają przy wspólnych stołach przyjaciele, współpracownicy i konkurenci, by rozmawiając o interesach, cieszyć się miła atmosferą i dobrym jedzeniem.

Zaproszenia do udziału kierujemy do ponad 1500 firm gospodarki morskiej z całego polskiego wybrzeża, w tym jej najważniejszych centrów w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i Świnoujściu oraz współpracujących z nią w kraju i zagranicą. Obecni są najwyżsi rangą przedstawiciele portów i terminali przeładunkowych, przedsiębiorstw żeglugowych, spedycyjnych i logistycznych, stoczni produkcyjnych i remontowych, agenci, brokerzy, rzeczoznawcy i ubezpieczyciele morscy a także władze stowarzyszeń, związków i izb gospodarczych, zrzeszających firmy branży TSL.

Program spotkania
19:00 Początek

19:30 Powitanie gości przez pana Wojciecha Szczurka, prezydenta Miasta Gdyni:
Otwarcie spotkania przez pana Marka Gróbarczyka, ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej
Wystąpienie Gościa Specjalnego pana Boruta Čoka, przedstawiciela Portu Koper
Uroczysty obiad
21:00 Wręczenie "Bursztynowej Kaczki", Nagrody Honorowej Krajowej Izby Gospodarki Morskiej,za najbardziej spektakularne osiągnięcie w gospodarce morskiej w roku 2017
00:00 Losowanie:
- nagrody Stena Line
- nagrody hotelu Haffner Sopot
- nagrody hotelu Bayjonn Sopot
Zakończenie spotkania: 02.00 (sobota, 13 października 2018)
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.