Przechowa i przeprowadzi - Achilles firma "All in One"

Firma Achilles świadczy usługi przeprowadzkowe wysokiej jakości.
Firma Achilles świadczy usługi przeprowadzkowe wysokiej jakości. mat. prasowe

Prowadzisz remont i szukasz miejsca, w którym bezpiecznie mógłbyś przechować swoje rzeczy? A może planujesz przeprowadzkę i perspektywa przeniesienia bagaży do nowego mieszkania cię przeraża? Pomóc w rozwiązaniu tych problemów mogą specjaliści z trójmiejskiej firmy Achilles, która jest lokalnym liderem wśród przedsiębiorstw świadczących usługi transportowe dla firm i osób prywatnych i która w ostatnich miesiącach otworzyła nową halę magazynową w Sopocie, dzięki czemu jest jeszcze bliżej swoich klientów.W bogatej ofercie usług oferowanych przez firmę przeprowadzkową Achilles znajduje się pomoc przy przeprowadzkach na terenie całej Europy, jak i poza jej granicami. Fachowcy zajmą się także pakowaniem wskazanego towaru, magazynowaniem, a nawet wnoszeniem ciężkich sprzętów. Klient może być pewny, że zostanie obsłużony kompleksowo.

- Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, szczególną wagę przykładamy do elastyczności i różnorodności propozycji. Dzięki temu zapewniamy państwu indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm podczas realizacji usług - podkreśla Natalia Wądołowska z firmy Achilles.
Zakres usług ekspertów od przeprowadzek obejmuje:
  • pełne lub cząstkowe pakowanie mienia,
  • demontaż i montaż mebli w niezbędnym zakresie oraz stałych elementów zabudowy,
  • oznaczenie etykietami poszczególnych składników mienia,
  • dokładne zabezpieczenie przewożonego towaru załadunek,
  • transport, rozładunek rozpakowanie i ustawienie mienia według aranżacji w nowym lokalu.

Nowa hala do przechowania rzeczy w SopocieFirmie Achilles można także powierzyć swoje mienie na przechowanie - na przykład w sytuacji, gdy przeprowadzamy remont w mieszkaniu, albo w przypadku studentów, na czas wakacji.

Firma Achilles świadczy usługi przeprowadzkowe wysokiej jakości.
Firma Achilles świadczy usługi przeprowadzkowe wysokiej jakości. mat. prasowe
- Obecnie posiadamy dwie hale magazynowe, w których znajdują się powierzone nam rzeczy. Jedna znajduje się w Gdańsku, przy ul. Sybiraków 11 - tam do dyspozycji naszych klientów jest ponad 300 boksów magazynowych oraz druga, niedawno otwarta, w Sopocie przy ul. Rzemieślniczej 13. Znajduje się w niej aż 130 boksów magazynowych - wylicza Natalia Wądołowska.
Co więcej, hale wykorzystywane są także przez mniejsze firmy, którym nie opłaca się wynajmować magazynu, dzięki czemu oferowana przez Achillesa powierzchnia może być użyta jako powierzchnia, z której nadawane są i przyjmowane przesyłki.

Czujne oko kamer i systemy alarmowe- Cała hala jest monitorowana przez kamery oraz systemy alarmowe. Posiadamy też ubezpieczenie na hale. Boksy magazynowe są zamykane na kłódkę, do której kluczyk dostaje tylko osoba podpisująca z nami umowę. Każdy boks magazynowy można do ubezpieczyć we własnym zakresie - podkreśla przedstawicielka firmy Achilles.
Co istotne, rzeczy w udostępnionych boksach można przechowywać w zależności od woli osoby (lub firmy) wynajmującej - w zależności od potrzeb. Jedyny nasz warunek płatność za pierwszy miesiąc.

- Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Zawsze staramy się zawsze pomóc tak, by klient był w pełni zadowolony. Nasze boksy magazynowe są otwarte przez całą dobę, co daje wynajmującym pełną swobodę w dostępie do swoich rzeczy.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...