Inwestycje biurowe i magazynowe

AB Inwestor

Art Deco

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Kamienna Góra
miejsce:
ul. I Armi Wojska Polskiego 8 Mapka
deweloper:
AB Inwestor
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
35 do 170 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do IV kw. 2017 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Art Deco to nazwa inwestycji zrealizowanej przez AB Inwestor na gdyńskiej Kamiennej Górze. W budynku powstały apartamenty, jak i soft lofty, a na najniższych kondygnacjach lokale usługowe i biura.

Lokalizacja u zbiegu ulic I Armii Wojska Polskiego i Bema sprawia, że do Teatru Miejskiego, Urzędu Miasta Gdyni, przystanku SKM, ul. Świętojańskiej, Kamiennej Góry, Szkoły Podstawowej nr 18, Gimnazjum nr 11 oraz gdyńskiej "Trójki" jest stąd w zasadzie przysłowiowy krok. Niewiele dalej jest na Bulwar Nadmorski i do terenów portowych.

Lokale handlowo - usługowe przewidziano na parterze. Na pierwszym piętrze znajdują się biura. Pozostałe kondygnacje to mieszkania dwupokojowe od 35 m kw., czteropokojowe od 73 m kw. i pięciopokojowe od 86 m kw. Po połączeniu możliwe jest uzyskanie lokalu o powierzchni nawet 170 m kw. Przewidziano również apartamenty z tarasami widokowymi na ostatniej kondygnacji oraz lokale dwupoziomowe. Do wybranych apartamentów wejście możliwe jest bezpośrednio z windy.

W strefie wejścia znajduje się stanowisko concierge, zaś dla aut przewidziano dwukondygnacyjny, wielostanowiskowy garaż podziemny. Zakończenie realizacji pierwszej części budynku nastąpiło na początku 2015 roku, drugiej części do końca 2017 roku.

Obiekt zaprojektowany został przez architektów Bazylego Domstę oraz Marcina Sienkowskiego.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (5) 1 zablokowana

 • czyżby...

  czyżby deweloper planował wyburzyć kilka wieżowców? bo na wizualizacji budynek stoi w pieknym spokojnym otoczeniu a w rzeczywistość jest wciśnięty między wierzowce i obdrapane ruiny...

  • 18 0

 • Kamienna Góra...

  Kraków jest nad morzem, a Zakopane nad oceanem

  • 3 1

 • Kolejny budynek ignorujący otoczenie

  I gdyńską architekturę. Fakt, otoczenie nie jest piękne. Ale po co ten kamień na elewacji? O ile by to było ładniejsze ze zwykłą białą lekką elewacją. Co oni z tym kamieniem - Sea towers, Xenon, teraz to. Taki kamień jest ciężki i przytłacza.

  • 4 3

 • Ceny zbyt wysokie

  Nalezy pamietac, ze Gdynia jest jednym z przodujacych miast o wysokim skazeniu powietrza. OK 30% pow. normy i dorownuje tym poziomem miastu Plock, ktore podtruwa swoich mieszkancow ohydna Petrochemia.
  Dziwne, ze nikt o tym kryterium zdrowotnym nigdzie nie wspomina I nie odlicza tego od zawrotnych cen.

  • 3 6

 • Art Deco Kamienna Gora. Dziwne praktyki!

  Jestem zainteresowany kupnem ale ku mojemu zdziwieniu deweloper ma kilka mieszkan, reszta jest "zarezerwowana" Niby ok ale zauwazylem, ze rezerwacje robia agenci nieruchomosci i sprzedaja drozej! Mozna sprawdzic w internecie.

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Marek Kasicki

Wiceprezes zarządu Energa-Operator. Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki...