Inwestycje biurowe i magazynowe

AB Inwestor

Awanport

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Śródmieście
miejsce:
Świętego Wojciecha / Żeromskiego Mapka
deweloper:
AB Inwestor
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
30 do 800 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2020 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Apartamentowiec powstał wzdłuż ul. Żeromskiego, Świętego Wojciecha i Waszyngtona.

Budynek ma sześć kondygnacji. Na parterze powstały lokale usługowe, a na pierwszym piętrze biura. Pozostałe kondygnacje zarezerwowano na mieszkania i apartamenty. Na czwartym piętrze powstały soft lofty z antresolami i ogrodami zimowymi, a na ostatniej kondygnacji planowane było utworzenie apartamentu o powierzchni 800 m kw., w którym powstać miały m.in. obrotowa kuchnia, biblioteka, galeria obrazów, strefa rekreacyjna z jacuzzi i saunami, pokój bilardowy, pomieszczenia dla kamerdynera, kucharza, pokojówki i ochrony.

Inwestycja nosi nazwę Awanport, co oznacza najdalej wysuniętą wewnętrzną część portu.

Projekt powstał w sopockiej pracowni architektonicznej Wiesławy Martyńskiej-Ostrowskiej.


W pobliżu

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (6)

 • Luksus ? (2)

  Budynek powstanie w otoczeniu starych ruder, starych wiezowcow, na bardzo ograniczonej dzialce, z niemozliwoscia na przyzwoity widok czy parking.
  OBRAZEK inwestycji zademonstrowany w internecie, to Bajka, w porownaniu
  z rzeczywistoscia.
  Trzeba przyjechac, obejrzec i...............
  .

  • 16 6

  • (1)

   pewnie będzie tak jak z Waterlane w Gdańsku, jedna wielka patologia. no niestety, dzielnica nie będzie już taka spokojna jak dotychczas.

   • 3 0

   • Działka jest bardzo mała, więc inwestor mimo zapewnień w opisie inwestycji, zrobił przy dużej części mieszkań bardzo małe balkony lub loggie. Apartament w tych czasach z logią o powierzchni 1 - 2 m 2 ??? to raczej kpina. A poza tym wysokość mieszkań jest to tylko 2, 52 cm - jak w wielkiej płycie. Nawet Baltic Plaza, też stosunkowo niska ma 2,60. Nie mówiąc już o planowanym kompleksie Portova, która ma 2,68 do 2,70 m. Czyli za taką cenę, bo stawka za metr pond 10.000 zł jest wygórowana, dostaniemy dziuplę a nie apartament. Szkoda, bo przy tych 6 kondygnacjach, przy wysokości pomieszczeń chociaż 2,60 budynek byłby wyższy zaledwie o ok. 0,6 m. No ale ważny jest zysk a nie jakość.

    • 7 2

 • Deweloper kreujący się na prestiżowego z brakiem szacunku do klienta

  Wyraziłam zainteresowanie dwoma mieszkaniami, które widniało w ofercie na stronie dewelopera. Jedno było w trakcie podpisywania umowy. Umówiłam się, że jeśli nie dojdzie do transakcji, kupimy drugie. Dwa dni później otrzymałam telefon, że to drugie mieszkanie, które było w ofercie - Pan Boczek sprzedał znajomemu! Dokładnie taki argument podała Pani sprzedająca. Która notabene nie zna dokładnie oferty, bo poinformowała, że mieszkania mają ponad 2,8m a następnego dnia, że jednak...2,52.

  Nie polecam! Żenujący poziom obsługi.

  • 13 2

 • (1)

  A ul.Św.Wojciecha dzień i noc jeżdżą tiry i ciężarówy z przyczepami wożące drewno na nabrzeże Dalmoru. Hałas, smród spalin , zapylenie - to dodatkowe atrakcje dla kupujących te "apartamenty" . Dla władz miasta zdrowie mieszkańców nic nie znaczy . To informacja pod rozwagę ewentualnym kupującym.

  • 12 6

  • W te okolice dochodzi również bardzo wysokie zapylenie z pobliskiego Portu (przeładowywanie węgla). Gwarantowany czarny pył na ,meblach, podłogach itp. w tym luksusowym budynku.... naprawdę warto rozważyć czy warto kupić mieszkanie w takim miejscu, za taką cenę.

   • 6 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Maciej Grabski

Przedsiębiorca, inwestor, autor wielu projektów biznesowych. Twórca Olivia Business Centre....