• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

GFKM Leadership Conference 2023 (1 opinia)

GFKM Leadership Conference to cykl konferencji, które wychodzą naprzeciw potrzebom menedżerów i liderów wielu branż. Każda edycja porusza tematy aktualnych trendów i problemów w zarządzaniu. Tej jesieni skupimy się na poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie - jak będzie wyglądać organizacja jutra? Widzimy się już 29 września w najwyższym budynku w północnej Polsce - Olivia Star
Podczas prelekcji skupimy się na zarządzaniu i przywództwie w kontekście zmieniającej się rzeczywistości, pojawiających się trendów i rosnących wymagań rynkowych. Porozmawiamy o nowych technologiach i digitalizacji oraz zagrożeniach i szansach związanych z wykorzystaniem AI w biznesie.

paź 5-6

czwartek - piątek, godz. 09:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lis 15

środa, godz. 9:00

Gdańsk,
bilety 790 - 890 zł
Kup bilet
Wśród zaproszonych gości są między innymi Anna Macnar (HRM Institute), Bartosz Ciepluch (Intel Corporation), Lars Østergaard (Leadership Pipeline Institute), Adam Bartkiewicz (Digital Ocean Ventures), Bogusław Wieczorek (Olivia Centre) i Tomasz Owczarek (Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów).

Wydarzenie skierowane jest do liderów, przedsiębiorców i menedżerów, którzy na co dzień zmagają się z wyzwaniami przywództwa w dynamicznie zmieniającym i rozwijającym się środowisku. Co roku zapraszamy ekspertów i specjalistów, którzy dzielą się własną perspektywą oraz doświadczeniem, wynikającym z wieloletniej praktyki biznesowej.Uczestnicy mogą liczyć na praktyczne przykłady dotyczące wykorzystania narzędzi AI w biznesie. Wydarzenie zwieńczy panel dyskusyjny dotyczący roli liderów we współczesnych organizacjach. Udział w konferencji to idealna okazja do poznania wyzwań przyszłości oraz nawiązania cennych kontaktów.
Weź udział w wydarzeniu i bądź gotowy na nadchodzące jutro! Zapisy i szczegółowy harmonogram są dostępne na www.leadershipconference.pl.

Partnerem wydarzenia jest Olivia Centre. Pieniądze zebrane podczas sprzedaży wejściówek przeznaczymy na nagrody konkursowe dla uczniów szkół średnich, którzy wezmą udział w GFKM Masters: III Pomorskim turnieju gier decyzyjnych.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  123 zł
Całość zebranych pieniędzy przeznaczamy na nagrody konkursowe dla uczniów i uczennic.

Opinie (1)

 • Ciekawa konferencja

  Byłem na kilku konferencjach GFKM i zawsze były ciekawe. Co roku jakiś inny temat, ale zawsze coś dla managerów. Jest dużo wiedzy, ale bez nudy. Na plus zawsze mają jakieś fajne gadżety i jedzenie. Polecam!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Adam Kabat

Dyrektor operacyjny SESCOM (nadzoruje realizację kontraktów). Magister Inżynier Elektrotechniki...