stat

Jysk Polska nagrodzony za vlog

Nagrodę w konkursie Siła Przyciągania odebrała Aleksandra Chalimoniukm (z prawej), dyrektor komunikacji i PR Jysk Polska. Na zdjęciu z Ingą Pyd, dyrektor HR i administracji w Lotte Wedel.
Nagrodę w konkursie Siła Przyciągania odebrała Aleksandra Chalimoniukm (z prawej), dyrektor komunikacji i PR Jysk Polska. Na zdjęciu z Ingą Pyd, dyrektor HR i administracji w Lotte Wedel. mat.prasowe

Nagroda główna dla #JYSKvlog w konkursie Siła Przyciągania przypadła firmie Jysk Polska. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych i najskuteczniejszych kampanii, inicjatyw i akcji, które powodują, że firma nie tylko przyciąga, ale i zatrzymuje najbardziej utalentowanych pracowników.Jury doceniło #JYSKvlog za świeży, nieograny jeszcze, zwłaszcza przez duże firmy, pomysł na vlog. Wręczająca nagrodę Inga Pyd, dyrektor HR i administracji w LotteE Wedel, podkreśliła, że jury ujęło zaangażowanie do nagrań własnych pracowników, w tym dyrektora generalnego. Vlog Jysk jest projektem, w którym sami pracownicy Jysk Polska w kolejnych odcinkach opowiadają i pokazują, jak wygląda na co dzień praca w tej firmie.

Bohaterem jednego z odcinków był już dyrektor generalny Jysk Polska Piotr Padalak, od którego widzowie mogli dowiedzieć się, jak prawidłowo wymawiać nazwę sieci, gdzie była pierwsza siedziba w Polsce i jak przez lata zmieniały się sklepy. Wszystkie odcinki vloga są dostępne na kanale YouTube Jysk.

Nagradzamy organizacje, które widzą potencjał w budowaniu swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, przykładają dużą wagę do właściwego wdrożenia nowo zatrudnionych osób oraz dbają o ich zaangażowanie i rozwój. Chcemy, by zwycięskie projekty stawały się inspiracją dla całego polskiego rynku.

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....