• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jysk Polska nagrodzony za vlog

erka
28 listopada 2019 (artykuł sprzed 4 lat) 
Nagrodę w konkursie Siła Przyciągania odebrała Aleksandra Chalimoniukm (z prawej), dyrektor komunikacji i PR Jysk Polska. Na zdjęciu z Ingą Pyd, dyrektor HR i administracji w Lotte Wedel. Nagrodę w konkursie Siła Przyciągania odebrała Aleksandra Chalimoniukm (z prawej), dyrektor komunikacji i PR Jysk Polska. Na zdjęciu z Ingą Pyd, dyrektor HR i administracji w Lotte Wedel.

Nagroda główna dla #JYSKvlog w konkursie Siła Przyciągania przypadła firmie Jysk Polska. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych i najskuteczniejszych kampanii, inicjatyw i akcji, które powodują, że firma nie tylko przyciąga, ale i zatrzymuje najbardziej utalentowanych pracowników.Jury doceniło #JYSKvlog za świeży, nieograny jeszcze, zwłaszcza przez duże firmy, pomysł na vlog. Wręczająca nagrodę Inga Pyd, dyrektor HR i administracji w LotteE Wedel, podkreśliła, że jury ujęło zaangażowanie do nagrań własnych pracowników, w tym dyrektora generalnego. Vlog Jysk jest projektem, w którym sami pracownicy Jysk Polska w kolejnych odcinkach opowiadają i pokazują, jak wygląda na co dzień praca w tej firmie.

Bohaterem jednego z odcinków był już dyrektor generalny Jysk Polska Piotr Padalak, od którego widzowie mogli dowiedzieć się, jak prawidłowo wymawiać nazwę sieci, gdzie była pierwsza siedziba w Polsce i jak przez lata zmieniały się sklepy. Wszystkie odcinki vloga są dostępne na kanale YouTube Jysk.

Nagradzamy organizacje, które widzą potencjał w budowaniu swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, przykładają dużą wagę do właściwego wdrożenia nowo zatrudnionych osób oraz dbają o ich zaangażowanie i rozwój. Chcemy, by zwycięskie projekty stawały się inspiracją dla całego polskiego rynku.
erka

Miejsca

Opinie (1)

  • A ja czytałem kiedyś nieoficjalny blog

    sklepu JYSK i ludzie tam strasznie narzekali na mobbing i brak przestrzegania BHP. Lepiej niech się tu wypowiedzą.

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Grzegorz Bierecki

Grzegorz Bierecki urodzony 28 października 1963 roku. Od 1990 prezes Fundacji na Rzecz Polskich...

Najczęściej czytane