• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Konferencja Świadoma Kobieta: Siła, Wiedza, Niezależność

To wydarzenie, które ma na celu budowanie silnej społeczności kobiet świadomych swoich możliwości. Spotkanie ma na celu wsparcie uczestniczek w podejmowaniu świadomych decyzji i dążenia do niezależności w różnych aspektach życia. Podczas wydarzenia wystąpią zaproszone prelegentki, podzielą się swoimi inspirującymi historiami i doświadczeniami.

Każda prelegentka to wyjątkowa kobieta, która osiągnęła sukces w swojej dziedzinie mimo wielu trudności. Tematy poruszone podczas konferencji obejmą budowanie pewności siebie, rozwój osobisty oraz strategię osiągania niezależności finansowej. Uczestniczki będą miały okazję zdobyć praktyczną wiedzę i narzędzia do realizacji własnych celów. Wydarzenie to także doskonała okazja do nawiązania wartościowych kontaktów z innymi kobietami, które dążą do podobnych celów. Wydarzenie to wsparcie kobiet w odkrywaniu i rozwijaniu ich pełnego potencjału. Wierzymy, że każda kobieta ma w sobie siłę, która może przynieść niesamowite rezultaty. Dołącz do nas, aby zainspirować się, zdobyć nową wiedzę i stać się jeszcze lepszą wersją siebie!

Harmonogram
8:30 rejestracja uczestniczek
9:00 oficjalne otwarcie konferencji
9:20 Odwaga w działaniu: kobieca droga do przełamywania barier - Grażyna Ferra-Kopocińska
10:00 panel dyskusyjny Magdalena Stępień & Marta Kaczerewska
10:45 Zawsze jest dobry moment, by zacząć żyć życiem swoich marzeń - także po 40-stce! - Dagmara Jaśkiewicz
12:30 Kobieta w związku, czyli 5 rzeczy o których powinnaś wiedzieć, żeby zadbać o swoje bezpieczeństwo prawne i finansowe - Katarzyna Krau​
13:10 panel dyskusyjny - prowadzi redaktorka Radia Gdańsk Alicja Samolewicz-Jeglicka gość: Małgorzata Andrzejczak-Świątek
13:40 Jak odbić się od dna i wyciągnąć rękę po marzenia? - Joanna Skwierczyńska-Portmann
14:10 panel dyskusyjny prowadzi redaktorka Radia Gdańsk Alicja Samolewicz-Jeglicka gość: Karolina Kalska
14:40 Świadoma marka w social media - Karolina Orzechowska

Po każdej prelekcji sesja Q&A (każda osoba będzie miała możliwość zadania pytania prelegentce) oraz losowanie nagród od sponsorów.

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Maciej Dobrzyniecki

Od roku 1994 jest członkiem Business Centre Club i pełni funkcję wiceprezesa. Jest ponadto...