Inwestycje biurowe i magazynowe

Morena Office

Morena Office

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Suchanino
miejsce:
ul. Trzy Lipy 2 i 4 oraz Morenowa Mapka
deweloper:
Morena Office
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Morena Office to kompleks trzech biurowców klasy B przy ul. Trzy Lipy i Morenowej, tuż obok Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, nieopodal Centrum Handlowego Morena. Szybko wyjechać można stąd w kierunku Gdańska, Wrzeszcza, trójmiejskiej obwodnicy czy lotniska. W niewielkiej odległości znajduje się Sąd Rejonowy Gdańsk – Północ i urzędy.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwaj, a rozwinięta sieć ścieżek rowerowych pozwala także na dojazd rowerem.

Pierwszy z budynków - City Office, znajdujący się bezpośrednio przy rondzie zobacz na mapie Gdańska oddany został do użytkowania w 2011 roku. Budynek ma cztery kondygnacje z powierzchniami biurowymi i usługowymi typu "open space", czyli pozwalającej na swobodną aranżację wnętrz. Wokół budynku powstało 30 miejsc parkingowych.

3L Office (wcześniej City Office II) to kolejny etap realizacji zespołu budynków biurowych. Ma on pięć kondygnacji, w sumie około 730 m kw., każda kondygnacja to około 172 m kw. Możliwa jest dowolna aranżacja powierzchni - od biur w formie gabinetowej (od 23 m) aż po open space.

L’Office to budynek, który w ramach kompleksu powstanie jako trzeci - tym razem bliżej ulicy Morenowej. Będzie miał siedem kondygnacji nadziemnych oraz jednokondygnacyjną halę garażową. Zaprojektowana modułowo przestrzeń biurowa umożliwi elastyczne podziały powierzchni w zależności od potrzeb najemcy. Dostępne będą tu biura od 25 do 400 m kw.

Lokale będą wyposażone w otwierane okna. Obsługę kondygnacji zapewnią dwie windy. Na usługowym parterze planowana jest także kawiarnia.

Projekt wszystkich etapów inwestycji powstał w Pracowni Projektowej Jota.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (7) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Janusz Jarosiński

Były prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Związany z tym przedsiębiorstwem na różnych...