Przełam biznesowe stereotypy

Kobieta, która przełamuje biznesowe stereotypy, wciąż wyznacza sobie nowe cele, pełna pasji i optymizmu dąży do realizacji marzeń stając się wzorem dla innych. Przedsiębiorcza Kobieta to także cykl inspirujących spotkań, raz w miesiącu, gdzie masz możliwość wymienić się doświadczeniami, zgłębić tajniki biznesu i spędzić czas w gronie kobiet o podobnych priorytetach.Organizatorem spotkań jest Studenckie Forum Business Centre Club, które już 22 listopada 2010 r. ma zaszczyt zaprosić na kolejne wydarzenie. Hasłem przewodnim jest: "Chcemy działać szybciej, ale czy aby na pewno efektywniej? Plusy i minusy outsourcingu.".

Najprawdopodobniej koncepcja outsourcingu narodziła się po słowach Henry'ego Forda: - Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

Jednakże czy mamy pewność, że ktoś inny zrobi to dobrze? Czy musi to być osoba zaufana, której nie będziemy bali się powierzyć naszej pracy? Czy outsourcing w dzisiejszych czasach jest modą czy metodą? Na wiele nurtujących pytań odpowiedzą reprezentujący branże outsourcingu przedstawiciele firm Antwork, Toolip Sp. z o. o. oraz portalu szybkafaktura.pl.

Gościem poniedziałkowego wieczoru będzie też Anna Kochańska-Bernat, wiceprezes zarządu Lumena SA. Spotkanie odbędzie się w godzinach 18.00-21.30 w biurze Antwork w Gdańsku Wrzeszczu.

Zapisy internetowe dostępne są na stronie www.przedsiebiorcza-kobieta.evenea.pl . Więcej informacji o projekcie www.pomorze.sfbcc.org.pl.

Opinie (1) 3 zablokowane

  • Dobra, będę przełamywał!!!!

    Macie to jak w banku!!!!

    • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Janusz Baran

były prezydent Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza. Był także właścicielem oraz prezesem...

Najczęściej czytane