stat
PATRONAT

Startup Inspire - zainspiruj się od najlepszych

Inspiracji można szukać wszędzie. Najlepiej jednak uczyć się od tych, którzy przeszli już przez kręte ścieżki biznesowe i dziś odnoszą sukcesy.

#StartupInspire to projekt stwarzający możliwość spotkania, wymiany doświadczeń, rozmowy czy zadania pytań praktykom i ekspertom, na co dzień dla nas niedostępnym (zarówno z Polski jak z Europy). Podczas pilotażowej edycji odbędzie się sześć wydarzeń: trzy spotkania złożone z części praktycznej i warsztatowej oraz trzy webinary.

Na potrzeby projektu zbadaliśmy oczekiwania, zainteresowania i ambicje trójmiejskich startupów.

Sprawdź czego się o nich dowiedzieliśmy:
www.inspire.inkubatorstarter.pl/infografika

Harmonogram:
1.10 (wtorek), godzina 11:00 - Webinar I

Sprzedaż produktów na rynki zagraniczne
https://evenea.pl/event/startupinspirewebinar1/

15.10 (wtorek), godzina 11:00 - Webinar II
Jak wykorzystać LinkedIn do promocji swojego biznesu?


Zapisy: startupinspire.clickmeeting.pl/webinar-lukasz-zelazny/register

Prowadzący: Łukasz Żelazny SEO / Social Media Speaker Ulubieniec uczestników szkoleń i konferencji, który zaskarbia sobie ich sympatię świetnym przygotowaniem, dziesiątkami praktycznych porad, luzem i ogromnym ciepłem. Podróżuje po całym świecie jako specjalista ds. SEO i social mediów. Mieszka na stałe w Londynie. W 2015 roku został uznany za jednego z dziesięciu najbardziej wpływowych influencerów w Wielkiej Brytanii. Kieruje zespołem ruchu organicznego w brytyjskiej porównywarce cen usług z siedzibą w Londynie. Jest odpowiedzialny za wzrost rozpoznawalności marki w wynikach organicznych, stopy konwersji, ruch i zaangażowanie. Z nowinkami branżowymi jest zawsze na bieżąco. Niezwykle wartościową wiedzą na temat online marketingu dzieli się przede wszystkim podczas szkoleń i warsztatów w Europie i na całym świecie. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w takich firmach jak HomeAway, Thomson Reuters czy The Digital Property Group. Wyróżnia się kluczowymi i bardzo konkretnymi informacjami. Potrafi w prosty sposób przekazać najbardziej skomplikowaną i aktualną wiedzę branżową.

09.10 (środa), godzina 17:00 - Spotkanie I
Zarządzanie sprzedażą oraz ekspansja zagraniczna

Zapisy: https://evenea.pl/event/startupinspirespotkanie1/

Prowadzący: Bartosz Majewski
CEO oraz współzałożyciel Casbeg, firmy doradczej, która wspiera spółki B2B w zarządzaniu marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta oraz rekrutacji w tych obszarach. Jakiś czas po tym gdy wartość zrealizowanych przez niego transakcji przekroczyła 20 milionów złotych - został menedżerem i skierował uwagę na inne metryki. Dowodzone przez niego zespoły pozyskały ponad 1000 klientow na 41 rynkach. W ciągu 12 lat spędzonych sprzedaży pracował między innymi w Righthello, OEX Divante, Unity, Hipotekaplus.pl. Jako konsultant pracował z jednymi z najszybciej rosnących startupów i firm w Polsce, m.in. Callpage, Droids on Roids, TenderHut, Monterail, Pixers, Sotrender, Yieldbird, Telemedi.co, Neoteric, PromoTraffic

30.10 (środa), godzina 17:00 Spotkanie II
Dlaczego jesteś wymarzonym pracodawcą? Czyli o autentycznym i skutecznym komunikowaniu marki pracodawcy

Zapisy: www.evenea.pl/event/startupinspirespotkanie2

Prowadząca: Agata Białkowska-Samul
Na co dzień odpowiada za strategię i komunikację marki pracodawcy firmy IKEA Retail w Polsce. Wcześniej jako freelancerka wspierała firmy w określaniu EVP, tworzeniu strategii employer branding, wypracowywaniu języka i kanałów kontaktu z określonymi grupami kandydatów. Z branżą HR związana od ponad 12 lat - tworzyła jedną z pierwszych w Polsce zakładek "kariera". Do działań rekrutacyjnych i employer brandingowych uwielbia wykorzystywać social media, działania performance i wszystko, to czego efekty można zmierzyć. Kiedy nie pracuje to rysuje albo stoi na głowie - joga i tworzenie ilustracji są jej sposobem na znalezienie spokoju.

07.11 (czwartek), godzina 11:00 - Webinar III
Co ma wspólnego Jeep Wrangler z Kit Katem? Branding w obliczu różnic kulturowych.

Zapisy: startupinspire.clickmeeting.pl/webinar-katarzyna-lanucha/register

Prowadząca: Katarzyna Lanucha - Wykładowca na Uniwersytecie Cambridge Facylitator i coach międzykulturowy, wykładowca na Uniwersytecie Cambridge. Bazując na obserwacjach pozytywnego wpływu różnic kulturowych na relacje międzyludzkie i biznesowe, Kasia szkoli i coachuje organizacje, aby mogły w pełni korzystać ze swojej wewnętrznej różnorodności. Pracując z osobami zarządzającymi przedsiębiorstwami na najwyższym szczeblu, pomaga im rozwinąć elastyczne umiejętności interpersonalne umożliwiające sprawne nawigowanie w tych niuansach. Kasia pracuje również jako facylitator i coach międzykulturowy na Uniwersytecie Cambridge.

18.11 (poniedziałek), godz. 17:00 - Spotkanie III
Agile, Waterfall, Scrum i inne buzzword'y... czyli jak zarządzanie projektami może wesprzeć Twój startup


Prowadzący: Paweł Bochnowski

Ekspert w zakresie wdrażania zmian i zarządzania projektami nie tylko w dużych korporacjach, ale również w startupach. Podczas warsztatów uwielbia dzielić się konkretnymi i sprawdzonymi przez siebie narzędziami.

Paweł swoje doświadczenie i umiejętności na co dzień rozwija w dużych międzynarodowych organizacjach z sektora finansów i energetyki. Aktualnie jest odpowiedzialny za zarządzanie portfelem projektów w wielokulturowym środowisku banku inwestycyjnego w Londynie. Jest również właścicielem i współwłaścicielem kilku firm. Jednocześnie dzieli się zdobytą w nich praktyczną wiedzą współpracując z lokalnymi firmami i startupami. Jest on silnie zaangażowany w rozwój społeczności kierowników projektów, współpracując z Project Management Institiute czy z Magazynem Zarządzania Projektami. Cały czas stara się wychodzić do szerszego grona ludzi realizujących projekty poprzez swoje działania w Toastmasters International, ASBIRO i FUAR.
W swojej pracy wyznaje zasadę Continuous Improvement, dlatego na szkoleniach dzieli się aktualnymi trendami, które sprawdził w działaniu w swoich projektach. W wolnych chwilach realizuje się jako speaker i prowadzący różne wydarzenia, zarówno kulturalne, jak i sportowe.

Szczegóły dotyczące wydarzeń oraz prelegentów dostępne na:
www.inspire.inkubatorstarter.pl


---

Organizatorami projektu są Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz Miasto Gdańsk.

Partner merytoryczny: PLUGin - Polish Innovation Diaspora
Partnerzy technologiczni: ClickMeeting & Studio306
Patron medialny: Mam Startup

Koszt Projektu poniesiony ze środków Miasta Gdańsk.

Informacja o biletach

Wymagane zapisy - szczegóły w programie

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Witek

MBA, ACCA, biegły rewident, Partner Spółki Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci, od listopada 2013...