stat

Wezwijdoktora.pl - firma z Gdyni podbija rynek

Startup oferuje wizyty lekarzy pierwszego kontaktu, pediatrów, ale też specjalistów.
Startup oferuje wizyty lekarzy pierwszego kontaktu, pediatrów, ale też specjalistów.

W ciągu kilku miesięcy wezwijdoktora.pl - trójmiejski startup oferujący prosty i efektywny system domowych wizyt lekarskich zaczął działać także w innych największych polskich miastach, a lada chwila zamieni się w serwis ogólnopolski.Czym jest wezwijdoktora.pl? To przede wszystkim model organizacji usług medycznych polegający na centralizacji wizyt domowych w skali całej aglomeracji. W przeciwieństwie do lekarzy działających na własną rękę, system stosowany przez wezwijdoktora.pl jest zdecydowanie bardziej efektywny i pozwala na lepszą organizację pracy medyków.

Wystarczy wysłać zgłoszenie przez stronę internetową lub zadzwonić pod numer 58 500 55 55 - tam w prosty sposób umówimy wizytę dla siebie czy dziecka, w dogodnym dla nas czasie i lokalizacji.

Zapewnia to pacjentom nie tylko prosty dostęp do wizyt lekarskich, ale też krótszy czas dojazdu lekarza oraz przystępną cenę usługi (w Trójmieście 150 zł za wizytę pediatry czy internisty i np. 180 zł za wizytę laryngologa czy ortopedy). Serwis praktycznie w każdej chwili umożliwia dostęp do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lekarzy znajdujących się w różnych częściach miasta.

Tego typu model biznesowy po raz pierwszy wprowadzono 3 lata temu na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Obecnie funkcjonuje on już na wielu rynkach na całym świecie. Także w Polsce startup okazał się ogromnym sukcesem. Wezwijdoktora.pl zaczynało w Trójmieście, a aktualnie działa już w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i rozszerza działalność na terenie aglomeracji śląskiej.

Alternatywa dla zatłoczonych poczekalniWezwijdoktora.pl to prosty, efektywny i skuteczny system lekarskich wizyt domowych.
Wezwijdoktora.pl to prosty, efektywny i skuteczny system lekarskich wizyt domowych.
Szczególnie teraz, gdy problem z dostępem do lekarzy, także specjalistów, jest jedną z większych bolączek polskiej służby zdrowia, model wezwijdoktora.pl pokazuje wszystkie swoje zalety.

Gwarantuje on łatwy i szybki dostęp do lekarza osobom z każdej grupy wiekowej - nie idziemy do przychodni, nie czekamy w kolejkach, nie musimy też wyszukiwać godzin przyjęć i nazwisk lekarzy w internetowych wyszukiwarkach. Oferuje także duże możliwości samym lekarzom, którzy mogą skupić się na pacjencie i jego zdrowiu, resztę - w tym głównie kwestie logistyczne - pozostawiając sprawnemu systemowi platformy.

- Serwis bardzo efektywnie organizuje wizyty dla lekarza, niedaleko od jego miejsca zamieszkania lub po drodze z pracy do domu. To bardzo wygodna forma pracy dodatkowej dla lekarza, mówi lekarz Tomasz Solarewicz, na co dzień pracujący na oddziale kardiologii w Szpitalu Miejskim w Gdyni.
Wszystko to sprawia, że wezwijdoktora.pl rozwija się dynamicznie i już niedługo przekształci się w ogólnopolski serwis, dla wielu osób będzie to pierwszy wybór, gdy zaistnieje potrzeba szybkiej wizyty lekarskiej.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (24)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane