stat
Wydarzenie już się odbyło

Europejski Kongres Finansowy online

EKF online jest inicjatywą otwartą i bezpłatną realizowaną w formule online. W ramach trzydniowego wydarzenia odbędą się liczne wystąpienia, wywiady i debaty, które będą transmitowane na żywo z naszego studia w Warszawie - łącznie aż 18 godzin rozmów i dyskusji.

Na żywo

Zobacz transmisję live


Ponad 60 czołowych ekspertów ekonomicznych i managerów najwyższych szczebli będzie rozmawiać o odpowiedzialnych finansach i roli instytucji finansowych w czasie kryzysu, innowacyjności w procesie odbudowy gospodarki i o restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków.

STUDIO LIVE

Spikerzy EKF online to menedżerowie najwyższych szczebli, decydenci kształtujący politykę gospodarczą i przedstawiciele nauki. To nie tylko prezesi wiodących polskich instytucji finansowych, lecz także przedstawiciele rządowych i finansowych instytucji europejskich, eksperci ds. polityki gospodarczej czy też uznani makroekonomiści rekomendujący działania w polityce gospodarczej oraz doświadczeni menedżerowie sektora IT w bankowości.

PROGRAM



Debaty z sesją pytań Slido

Celem Europejskiego Kongresu Finansowego jest otwarta debata na najbardziej aktualne i ważne problemy oraz wyzwania związane ze stabilnością, bezpieczeństwem i innowacyjnością sektora finansowego i gospodarki. Z powodu sytuacji spowodowanej pandemią COVID-19, a także aby kontynuować merytoryczną obecność Europejskiego Kongresu Finansowego w krajowej i międzynarodowej debacie o roli instytucji finansowych w niwelowaniu skutków kryzysu oraz w wychodzeniu z kryzysu, postanowiliśmy rozszerzyć formułę EKF 2020 o inicjatywę online pod hasłem przewodnim: Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu.

Ekspertyzy grupowe

W ostatnich latach ponad pięciuset wybitnych ekspertów z instytucji finansowych działających na polskim rynku (banków, firm ubezpieczeniowych, funduszy inwestycyjnych, infrastruktury rynku finansowego), firm z sektorów IT, Fintech i e-commerce, kancelarii prawnych, firm konsultingowych, instytucji regulacyjnych oraz środowiska naukowego uczestniczyło w ponad pięćdziesięciu ekspertyzach grupowych prowadzonych przez Europejski Kongres Finansowy. Potencjał ekspercki EKF będziemy wykorzystywali do niezależnego i konstruktywnego komentowania polityki gospodarczej rządu, decyzji NBP, KNF i BFG. Będzie to dotyczyło głównie proponowanych metod i środków ograniczania rozmiarów kryzysu gospodarczego, a następnie sposobów restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków oraz ożywiania koniunktury gospodarczej.

Informacja o biletach

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Marek Kasicki

Wiceprezes zarządu Energa-Operator. Absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki...